Agáto, jsi to ty? Nejslavnější kuřátko Česka? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 7. prosince 2023

Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava

Agáto, jsi to ty? Nejslavnější kuřátko Česka?

Je dívka z Kuřátek Agáta Hanychová?
Je dívka z Kuřátek Agáta Hanychová? (reprofoto Youtube, David Kundrát)

Jestli jsou symbolem Velikonoc zajíčci a beránci, jsou jimi úplně stejně i čerstvě vylíhnutá žlutá kuřátka. Svého času dokonce vysílala televize pravidelně pořad pro děti s názvem Kuřátka a zajímavé je, že řada lidí je dodnes přesvědčena, že onou dívenkou z nezapomenutelné znělky pořadu je modelka Agáta Hanychová (25)! Jestli je to pravda, pak je právě ona tím zřejmě nejslavnějším kuřátkem  v Česku! (kuchtík Svatopluk Kuřátko promine...)

Tu znělku zná úplně každý už proto, že ji zrecykloval i recesista Petr Čtvrtníček (47) v České sodě. Blonďatý chlapeček svým šišlavým hláskem avizoval: »Požóóór, jdou k vám kužátkááá!«, zatímco jeho poněkud znuděná starší sestřička házela do kamery vyzývavé pohledy.

Řada lidí, která si znělku z roku 1991, kdy bylo slavné rebelce 6 let, prohlédla na internetovém serveru Youtube.com, je přesvědčena, že onou dívenkou je právě Hanychová!

Jenže Agáta zarytě tvrdí, že jsou vedle! „Ne, opravdu to nejsem já! Často mi kvůli tomu lidé volají,“ říká Hanychová. „Agáta je sice koza, ale kuřátko není! Když jí bylo asi tak deset let, moderovala Studio kamarád.  Máme to doma na kazetě a občas si to pouštíme. Ale ve znělce na Kuřátka nehrála,“ tvrdí i její máma Veronika Žilková (49).

Kdo to ale potom je? Poradíte nám, rozlousknete tu záhadu, která se stává mýtem? Prohlédněte si znělku Kuřátek na www.ahaonline.cz a napište váš názor nebo tip do diskuse nebo na email aha@ahaonline.cz. Pátráme i my a jakmile identitu protagonistů zjistíme, sdělíme vám ji...Přečtěte si
mafik0512
26. 4. 2011 • 03:01

Jandová to není, věkově to neodpovídá. Pochybuju, ze holčičce je 16 let ;-) Je teda pravda, že Agátě je holčička dost podobná ... Ale co když to třeba vůbec nikdo slavný není, hm? ;-)

adoube
25. 4. 2011 • 20:34

Jandová co hrála v Rodinných poutech na začátku Evu a teď je v Cesty domů...

zamlzena
25. 4. 2011 • 11:44

velmi jí to sluší, fotogenická, pěkné oblečení. ˇUsměv je to,co ji odlišuje od davu. Dobré. Nepotřebuje skandály.

zahorak1
25. 4. 2011 • 11:29

Sú aj krajšie "baby" na svete a nie sú tam vycapené!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.