Sandra Bullock (46): Do Japonska poslala 17 milionů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Sandra Bullock (46): Do Japonska poslala 17 milionů!

Sandra Bullock možná vedle manžela přijde i o část majetku.
Sandra Bullock možná vedle manžela přijde i o část majetku. (ČTK/AP)

Neštěstí v Asii hnulo i s prachatými hollywoodskými hvězdami. Ty podškrtly šeky s desetimilionovými částkami na pomoc lidem obětem katastrofického zemětřesení a tsunami. Pomáhá i skandalista Charlie Sheen.

Zatím nejštědřejší je prý populární herečka Sandra Bullock. Ta věnovala podle Amerického Červeného kříže na pomoc Japonsku milion dolarů (asi 17 milionů korun). To je nejvíce, kolik na toto konto doposud poukázala jednotlivá hollywoodská hvězda.

Japonsku přislíbilo finanční pomoc i několik dalších celebrit i hollywoodských studií. Například herec Charlie Sheen (45) uvedl, že daruje jeden dolar z každé vstupenky, která se prodá z jeho nadcházejících vystoupení. Je otázka, jak velkou návštěvnost budou jeho akce po skandálech mít.

Popová hvězda Lady Gaga (24) zase vytvořila do dražby na pomoc Japonsku vlastnoručně navržený náramek, jehož cena se za 48 hodin vyšplhala na čtvrt milionu dolarů (téměř 4,3 milionu korun).

Společnost Walt Disney tento týden věnovala Japonsku 2,5 milionu dolarů (asi 42,5 milionu korun). Filmové studio Warner Bros zase přislíbilo věnovat výtěžek z prodeje svých DVD a Blu-ray filmu Život po životě.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.