Věra Tichánková a Jan Skopeček: Strašná rána - Rakovina vnučky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Věra Tichánková a Jan Skopeček: Strašná rána - Rakovina vnučky

 (Dalibor Puchta)

7:45 PRAHA – Jedna tragédie za druhou teď dopadá na těžce sužované hvězdy právě reprízovaného »nováckého« seriálu Hospoda! Herecký pár Jan Skopeček (83) a Věra Tichánková (88) nejenže mají sami vážné zdravotní problémy, navíc se teď musejí smířit s děsivou diagnózou milované vnučky Natalky, která má rakovinu!


„Nemám se moc dobře, něco se stalo tragického v rodině. Ale neptejte se na to,“ říká smutně Tichánková, »Černá kronika« z dětského filmového hitu Ať žijí duchové. Aby předešel spekulacím, uvedl její muž situaci na pravou míru. „Máme vnučku ve Francii a ta má vážnou chorobu. Našli jí nález. Víc neřeknu,“ prohlásil pro deník Aha! zastřeným hlasem představitel mnoha sluhů a lordů a především otce Potůčka ze seriálu Tři chlapi v chalupě. Podle dostupných informací má dvojice jedinou dceru Marii, která je matkou dvou dcer a syna. A právě starší vnučku Tichánkové a Skopečka Natalku, jež má sama dvě dcery, prý zákeřná a často nevyléčitelná nemoc postihla.

A aby toho nebylo málo, co musí herečtí manželé ve stáří překousnout, sami se potýkají s mnoha zdravotními potížemi. Mezi ně patří silná cukrovka, vážné srdeční potíže, slábnoucí zrak (Skopeček, který stále hraje, o něj nyní prakticky přichází a nezabírají ani injekce, které mu píchají do očí, o čemž deník Aha! již informoval) a další neduhy pozdního věku. A přestože si za války oba prošli koncentračními tábory a život se s nimi nemazlil, snaží se oba myslet pozitivně! I proto si pro nás Věra Tichánková, která v seriálu Hospoda představuje babku Vendulu Jiráskovou, jež chodí pravidelně do putyky s pejskem Pajdou na panáka »fefrmintky«, zavzpomínala na natáčení seriálu před dvanácti lety.


Rozhovor s Věrou Tichánkovou čtěte zde!

 

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.