Eva Aichmajerová: Vdát se ještě nesmím, ale porodím syna! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. prosince 2023

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Eva Aichmajerová: Vdát se ještě nesmím, ale porodím syna!

Eva už ví, že příteli Rendovi porodí chlapečka.
Eva už ví, že příteli Rendovi porodí chlapečka. (Aha! – Martin Hykl)

PRAHA – Těhotná moderátorka Eva Aichmajerová (30) je teprve ve čtvrtém měsíci, ale už ví, co se jí a jejímu příteli Renému Decastelovi narodí. „Bude to kluk!“ pochlubila se deníku Aha!.

„Jméno zatím vybrané nemáme, ale přála bych si, aby bylo české, ne žádný zahraniční experiment,“ nechala se slyšet nastávající maminka, která zatím jen kvete. Jediné, co jí kalí radost ze života, je rozvod jejího partnera Reného. Ten se zatím protahuje do nekonečna. „Renda bohužel zatím rozvedený není, než proběhnou všechny formality, může to trvat ještě měsíce,“ vysvětluje dezinformaci jednoho z deníků Eva.

To další nastávající matka českého showbyznysu, manželka Petra Jandy Alice (26) má starosti mnohem závažnější. Pokud totiž nebude dostatečně odpočívat, může skončit na rizikovém těhotenství a v krajním případě předčasně porodit! Takový ortel nad ní vynesli lékaři, kteří se o ni i její nenarozenou holčičku Anežku starají...

Kliknutím zvětšete

26.5.2009

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.