Jákl a Noid: Zasnoubili se!

PRAHA – Rosnička Romana Jákl Vítová (31) a její švagrová Alena Jáklová (34) měly tento čtvrtek jiný program, než aby doprovázely své drahé polovičky na film párty. Opuštění »skoro švagři« Petr Jákl (35) a Vašek »Noid« Bárta ale dlouho netruchlili!
Rosnička Romana Jákl Vítová (31) a její švagrová Alena Jáklová (34) měly tento čtvrtek jiný program, než aby doprovázely své drahé polovičky na film párty. Opuštění »skoro švagři« Petr Jákl (35) a Vašek »Noid« Bárta ale dlouho netruchlili! Dohodli se, že se budou navzájem utěšovat, a zasnoubili se.
A své zásnuby si opravdu užívali. Jak ale vypadala jejich zásnubní noc po té, co opustili párty, bohužel není známo. Patronem této párty byla klenotnická firma, která manžele Jáklovy zásobuje brilianty, takže se celý večer nesl v duchu šperků. „Petr už pro Romanu dostal tolik diamantů, že se na nich u Jáklů i spí, což je zdravé, a já jsem opravdu rád, že mou milou je právě Jáklovic Alenka,“ smál se Noid, který se zdobí pouze řetízky a náramky – hodinky zásadně nenosí. Ručičkové totiž neumí a »digitálky« jsou už těžce »out«, čehož si je naštěstí vědom.