Války v českém showbyznysu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Války v českém showbyznysu!

 (Aha! – Martin Hykl, David Kundrát, Martin Pátek, Martin Pekárek, Martin Přibyl, Alexandr Malachovský, Jaroslav Benda, Dalibor Puchta)

V českém showbyznysu se může prosadit pouze ten, kdo má »ostré lokty«. A toto pravidlo platí stoprocentně. Konkurence je obrovská, a tak se každý snaží na výsluní udržet co nejdéle a někdy k tomu musí použít všechny možné prostředky.

Kdo koho nemá rád? A proč?

Zvyknout si a překousnout musí ledacos: falešné přátelství, pomluvy, nečekané podrazy, přetvářku, lži... Zkrátka a dobře je to síla! Tomu všemu navíc nahrává i nenávist mezi některými celebritami. Nedělní Aha! exkluzivně přináší informace o tom, kdo a proč se nemůže vůbec vystát. Nejčastějšími příčinami jsou přitom peníze a chlapi!

Kliknutím zvětšete

Helena Vondráčková (61) + Martin Michal (49)
Lucie Vondráčková (28) + Jiří Vondráček (58)
Otec a bratr Heleny Vondráčkové a také její neteř Lucie se prý stále nemůžou smířit s tím, že se Helena dala dohromady s Martinem Michalem. Toho mají za podvodníka, který Helenu jenom využívá. Helena si však do výběru partnera mluvit nenechala a stojí za svým manželem. Přestože už měli spoustu možností na usmíření, stále se happy end nekoná a zřejmě jen tak nebude.
Šance na usmíření: 1 %

Kliknutím zvětšeteJitka Čvančarová (30)
Zuzana Norisová (29)
Válka mezi nimi podle očitých svědků vypukla během zkoušek ke hře Adéla ještě nevečeřela, kde alternovaly v hlavní roli. Obě se toužily »blejsknout« při premiéře, ovšem objevit se mohla pouze jedna. Přátelství šlo prý od té doby stranou. Kariéra je pro obě ženy prostě na prvním místě.
Šance na usmíření: 25 %

Kliknutím zvětšeteMarkéta Plánková (30)
Roman Štolpa (44)

Jaká to byla láska.... A dnes? Hotová válka Roseových. Všechno vypuklo sporem o jejich roční dceru Agátu. Jeden na druhého vypustili do médií řadu »špinavých« informací a začali se navzájem obviňovat. Na jejich válku tak zřejmě nejvíc doplatí právě jejich malá dcerka.
Šance na usmíření: 50 %

Kliknutím zvětšeteIveta Bartošová (42)
Bára Basiková (45)

Zpěvačky se údajně nikdy neměly příliš v lásce, hlavní konflikt ale vznikl kvůli tomu, že Bartošová vyfoukla Basikové roli v muzikálu Mona Lisa. To byla pro Báru poslední kapka a jejich nenávist se podle našeho zdroje rozhořela naplno.
Šance na usmíření: 15 %

Kliknutím zvětšeteVáclav Vydra (52)
Čestmír Řanda ml. (49)
Syn slavného herce Čestmír Řanda mladší kdysi vlastnil společně firmu s Václavem Vydrou. Ta ale zanedlouho zkrachovala. Řanda označil Vydru za tuneláře, který veškerý majetek převedl na jinou firmu a »prázdnou společnost« pak poslal do konkursu. Vydra jeho tvrzení ovšem označil za lživé. Od té doby se nenávidí. Bývalí velcí kamarádi válečnou sekyru zřejmě jen tak brzy nezakopou.
Šance na usmíření: 5 %

Kliknutím zvětšeteVendula Svobodová (36)
Leona Machálková (41)

Nenávist mezi nimi trvá už řadu let. Machálková nemůžu přenést přes srdce, že Vendula po smrti Karla Svobody prozradila jejich sex ve třech. A o usmíření nemůže být ani řeč! „To nás tedy určitě nečeká!“ řekla důrazně v jednom z posledních rozhovorů Machálková. A Svobodová kontruje: „Je mi jedno, co si myslí a co říká. Já se za minulost, na rozdíl od ní, nestydím,“ prohlásila Svobodová.
Šance na usmíření: 1 %

Kliknutím zvětšeteKateřina Kristelová (29)
Petra Faltýnová (30)

Konflikt se podle našeho zdroje mezi nimi rozhořel na soutěži o nejkrásnější nohy. Podle hlasování vyhrála Kristelová, její soupeřka Faltýnová ovšem výsledky zpochybnila. Pusu na špacír si pustila i přesto, že ve smlouvě, kterou dívky uzavřely, měly pod pokutou zakázáno soutěž pomlouvat. Také u těchto modelek se jen stěží dočkáme usmíření.
Šance na usmíření: 15 %

Kliknutím zvětšeteHanka Mašlíková (26)
Dominika Mesarošová (23)
Modelky se údajně předhánějí v tom, která z nich je lepší. Vzájemně se sledují a snaží se trumfovat jedna druhou. Na společenských akcích se sobě navzájem vyhýbají jako čert kříži. Přestože se před časem snažily na jedné akci všechno si vyříkat, vzájemná antipatie a nenávist prý mezi nimi nadále trvá.
Šance na usmíření: 5 %

Kliknutím zvětšeteSimona Krainová (35)
Agáta Hanychová (22)

Z těchto dam asi kamarádky nikdy nebudou. Za vším je současný přítel Simony a bývalý milenec Agáty, hokejista Jiří Hudler (24). Podle žen, které prošly jeho ložnicí, je totiž sexuální bůh. Přestože Agáta s Jirkou už dávno nechodila, stále prý nemohla přenést přes srdce, když se dal dohromady s o jedenáct let starší Simonou.
Šance na usmíření: 10 %

Kliknutím zvětšeteLucie Bílá (42)
Aneta Langerová (22)
Když Lucii Bílou sesadila v anketě Český slavík Aneta Langerová z trůnu, byl to podle očitých svědků pro Bílou doslova šok. Ani v tom nejhroznějším snu nečekala, že by ji mohla sesadit »rychlokvaška« ze Super Star, o které ještě donedávna nikdo nevěděl. A také Aneta prý neprojevila Bílé patřičnou úctu a uznání. Od té doby se zpěvačky údajně nemusejí, a když už se mají potkat, maskují to přetvářkou.
Šance na usmíření: 20 %

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.