PŘINESLI JSME JAKO PRVNÍ! Karel Gott čeká další dítě! ... a další ... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

PŘINESLI JSME JAKO PRVNÍ! Karel Gott čeká další dítě! ... a další ...

 (: ara)

PRAHA – Karel Gott čeká další dítě! Lucie Bílá se rozvádí! Michaela Ochotská se stává nástupkyní Lucie Borhyové na Nově! Deník Aha! v končícím roce 2008 tvrdil muziku mezi celostátními deníky a opět jako první přinášel důležité informace ze světa celebrit a sportovců. Jaké zprávy jsme tedy přinesli jako první?

Karel Gott (69)
8. ledna
Deník Aha! jako první přináší zprávu, že Mistr čeká s přítelkyní (a ten samý den také novomanželkou Ivanou) druhé miminko. Čtvrtá dcera Sofi e Nelly se nejslavnější české celebritě narodila 29. května.

Karel Svoboda (†68)
29. ledna
Víme první, že byl pohřben do hrobu své první manželky a ne k zesnulé dceři Klárce, jak si přála druhá žena Vendula.

Iveta Bartošová (42)
3. května
Přinášíme informace z rozsudku, kterým byl svěřen syn Artur do péče otce Ladislava Štaidla. Kvůli alkoholu prý byla Iveta hospitalizována v nemocnici a v léčebně.

Kliknutím zvětšeteKliknutím zvětšeteKliknutím zvětšete

Leoš Mareš (32)
15. června
Jako první jsme informovali, že si nejúspěšnější český moderátor pořídil dvoupatrový luxusní byt v Praze za 50 milionů.

Václav Noid Bárta (28)
1. září
Fotografie usvědčují Noida ze zahýbání manželce Lucii Bílé (42) s kolegyní Jerry, přítelkyní Filipa Renče. Ještě ten den Bílá přiznává rozvod.

Michaela Ochotská (24)
22. listopadu
První uvádíme, že nahradí Lucii Borhyovou v Televizních novinách. 18. prosince usedá po boku Reye Korantenga.Karel nechce,“ smála se.

Kliknutím zvětšete

Kliknutím zvětšete

Kliknutím zvětšete

Kliknutím zvětšeteBronislav Poloczek (69)
26. ledna
Populární herec prodělal infarkt, později mozkovou příhodu a vážnou operaci. Reportérka Aha! mu při náhodné návštěvě zachránila život.

Kliknutím zvětšeteIvana Jirešová (31)
4. března
Jako první přinášíme fotografii z tajné svatby herečky z Ordinace v růžové zahradě Ivany Jirešové s hudebníkem Viktorem Dykem (38).

Kliknutím zvětšeteLucie Zedníčková (40)
22. března
Lucie Zedníčková, manželka Vítka Pokorného z televize Nova, s nímž má dvě děti, žije již delší dobu s milencem – hercem Petrem Štěpánem.

Kliknutím zvětšeteMiroslav Moravec (69)
24. dubna
Herec a dabér komisaře Moulina či legendárního Fantomase Moravec byl po kolapsu na ulici převezen do nemocnice, kde bojoval o život.

Kliknutím zvětšeteKarel Gott (69)
29. května
Internetové vydání deníku Aha! www.ahaonline.cz jako první přináší informaci o narození Gottovy čtvrté dcery Nelly Sofie a o jeho komplikacích.

Kliknutím zvětšeteRoman Skamene (54)
3. červnaHerec, který se dlouho potýká s alkoholem, byl na zájezdu v Turecku úplně namol a pomočil postel. Lékaři přitom mysleli, že ho zasáhla mrtvice.

Kliknutím zvětšeteEva (41) a Vašek (54)
4. června
Chystají obří koncerty pod horou Říp pro víc než 100 tisíc diváků. Věděli jsme to 12 dní před ofi ciálním oznámením.

Kliknutím zvětšeteKarel Brückner (69)
6. června
Jako první přinášíme fotografi i manželky Ireny, kterou dlouhá léta skrýval. Jak se jí žije vedle trenérského mága? Jaké jsou jeho ctnosti? A nešvary? To jsme se od ní ale nedozvěděli. „Do mého soukromého života nikomu nic není,“ odbyla razantně žádost o rozhovor.

Kliknutím zvětšeteJana Brejchová (68)
10. června
Herečka Jana Brejchová má potíže se srdcem a trpí Parkinsonovou chorobou. To měl být i důvod, proč zrušila účast na filmu Anglické jahody.

Kliknutím zvětšeteMartin Fenin (21)
25. června
Opilý fotbalista zbil jednoho návštěvníka pražského baru Kozička. Asistoval mu Radoslav Kováč či zpěvák Matěj Ruppert.

Kliknutím zvětšeteJiří Menzel (70)
9. září
Oscarový režisér Jiří Menzel byl vyfotografován nahý u afroamerické milenky Juwany Jenkins. Jeho žena Olga má také milence.

Kliknutím zvětšeteLucie Bílá (42)
4. října
Rozvádějící se Česká slavice Lucie Bílá si po premiéře muzikálu Carmen přivedla domů naráz dva muže, kteří zůstali přes noc. Krátce na to byla načapána při líbání se slovenským muzikantem Matúšem Kohútkem (30. října). Lucie tvrdí, že jsou jen kamarádi, stále častěji ale vystupuje na Slovensku.

Kliknutím zvětšeteMilena Dvorská (70)
8. října
Poprvé po 13 letech mohla herečka a legendární Maruška z pohádky Byl jednou jeden král Milena Dvorská v Aha! vidět všech svých osm vnoučat. Její dcera Lucie se totiž s matkou nestýká a žije se svým mužem v zahraničí. O matce tvrdí, že je nesnesitelná alkoholička a diktátorka.

Kliknutím zvětšeteMichaela Dolinová (44)
13. října
Oznámila rozvod s manželem Jaroslavem Tučkem. Příčinou byla její nevěra s předsedou Městského soudu v Praze Janem Sváčkem.

Kliknutím zvětšeteVlastimil Petržela (55)
22. října
Fotbalový trenér prohrál obrovské peníze v ruletě, pokusil se prý i o sebevraždu, skončil na psychiatrii v PrazeBohnicích. Později přiznal, že v kasinech protočil 500 milionů korun. Terapie mu skončí začátkem ledna. A pak se chce opět vrhnout do trénování.

Kliknutím zvětšeteMartin Ručinský (37)
6. listopadu
Hokejista Martin Ručinský začal chodit s topmodelkou Veronikou Vařekovou, exmanželkou kamaráda a kolegy Petra Nedvěda.

Kliknutím zvětšeteJan Čenský (47)
20. listopadu
Věčný princ Jan Čenský byl fotoreportéry nachytán při nevěře se zlínskou květinářkou Janou Kroupovou. Honza ale zatloukal...

Co jsme také oznámili jako první

● Jan Vlasák (65): Hvězda Ordinace měl těžkou autonehodu (16. dubna).
● Aneta Langerová (22): Přistižena s milenkou Ivou Milerovou (12. května).
● Vlastimil Bedrna (79): Vyšla zpověď českého dabéra Homera Simpsona. Leží ochrnutý v drahém starobinci (15. května).
● Dagmar Havlová (55): Herečka se zhroutila přímo na natáčení filmu Kanadská noc (28. června).
● Dominik Hašek (43): Hokejový gólman načapán při noční procházce s údajnou milenkou (8. září).
● Vilém Čok (47): Už podruhé jsme ho přistihli s milenkou (23. listopadu).

● Další rozchody:
Jako první jsme informovali, že se se svým partnerem rozchází herečka Světlana Nálepková (13. února), že nervový kolaps stihl po rozchodu s milenkou herce Boba Klepla (14. března), že se po 10 měsících manželství rozvádí zpěvák Matěj Ruppert (6. května), že po 25 letech končí manželství skladatele Jaroslava Uhlíře (23. září), že se rozvádí modelka Petra Minářová, která si začala vztah s Tomášem Peterou (17. října) a že se Tomáš Ujfaluši rozvedl s manželkou Kateřinou (17. dubna), což ho prý stálo 65 mil. Kč. Následně začal chodit s Michaelou Ochotskou.
● Těhulky:
Jako první jsme informovali o těhotenství herečky Sabiny Laurinové se stomatologem Karlem Kameníkem (12. 3.), sportovní moderátorky Jany Adamcové s režisérem Jiřím Adamcem (3. 5.), modelky Kláry Medkové s fotbalistou Radoslavem Kováčem (20. 9.), modelky Martiny Poulíčkové s Richardem Krajčem (29. 10.) a bývalé sportovní moderátorky Novy Nicol Lenertové s podnikatelem Jaroslavem Kalátem (24. 11.).
● Zrušené TV pořady:
První odhalujeme, že Prima zrušila talk show Veroniky Žilkové Pustit žilou, Zunovo Ber nebo neber, Česká televize Psí život Petry Černocké a Taxík Aleše Hámy, Nova pak Dejdarův Comeback, Přísně tajné Sagvana Tofiho.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.