Slavili Celou noc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Slavili Celou noc!

Zdeněk Style Hrubý a zpěvačka Petra Sixtová alias duo Gloria
Zdeněk Style Hrubý a zpěvačka Petra Sixtová alias duo Gloria (Aha! – Martin Hykl)

LAS PALOMAS – Až na »Kanáry« vyrazil skladatel a zpěvák Zdeněk Style Hrubý (37) a zpěvačka Petra Sixtová (18) coby duo Gloria, aby tam natočili videoklip k písni Celou noc. A vyzkoušeli i vířivku v luxusním hotelu, který jim producent klipu Prague Promotion zajistil.

Až na »Kanáry« vyrazil skladatel a zpěvák Zdeněk Style Hrubý (37) a zpěvačka Petra Sixtová (18) coby duo Gloria, aby tam natočili videoklip k písni Celou noc. A vyzkoušeli i vířivku v luxusním hotelu, který jim producent klipu Prague Promotion zajistil.

„Na Kanáry jsme vyrazili s cestovkou Canaria Travel a rozhodně nelitujeme. Krásně jsme si prodloužili léto a párty na pláži, kde klip končí, opravdu neměla chybu,“ řekl deníku Aha! Hrubý s tím, že se štábem pak slavil dotočnou až do rána. V klipu Celou noc si zahrály i krásky Agáta Hanychová, Eva Aichmajerová, Petra Macháčková či playmate Vlaďka Erbová.

Čeští Roxette, jak se duu Gloria říká, se už představili jako předskokani na turné skupiny Code Red, která u nás bodovala s tanečním hitem Kanikuly. Nyní vystupují po diskotékách a na březen chystají vydání debutového alba.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.