Nesvadbová má »otroka«! Je to exmanžel Březina! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 29. května 2022

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Nesvadbová má »otroka«! Je to exmanžel Březina!

Na křest knihy Pohádkář Bára dorazila v bílých sexy šatech, které pro ni navrhla Taťána Kovaříková.
Na křest knihy Pohádkář Bára dorazila v bílých sexy šatech, které pro ni navrhla Taťána Kovaříková. (Aha! – David Kundrát)

PRAHA – Bára Nesvadbová (32) umí dokonale využít svého exmanžela Karla Březinu (35)! Zatímco Bára v bílých sexy šatech v úterý přijímala v Solidní nejistotě jednu poklonu za druhou, její bývalý se staral o jejich dceru Bibianu (5). „Tatínek přiveze Bibi v osm hodin,“ řekla Nesvadbová na křtu své knihy.

Určenou hodinu sice bývalý ministr nestihl, přesto však dceru do Solidní nejistoty s půlhodinovým zpožděním dopravil. A Bára ho okamžitě zneužila. Exmanžel jí teď zřejmě funguje jako »otrok«...

Současný přítel Báry Nesvadbové Martin Illner, se kterým přišla o miminko, se na křest její nové knihy Pohádkář nedostavil, a tak Bára šikovně využila svého exmanžela Březinu. Ten měl v úterý na starosti jejich dcerku Bibianu. Bára ví, jak si omotat muže kolem prstu. Polibkem na přivítanou si samozřejmě Karla ihned získala. A pak mu okamžitě pěkně »naložila«.

Odnést všechny dárky do auta Nesvadbové byl samozřejmě úkol Březiny. Jeho náruč zaplnily květiny, tašky s dárky a samozřejmě bílé šaty s obrovskou vlečkou, které pro ni extra na křest ušila kamarádka Taťána Kovaříková. „Je to tak skandální kniha, že jsem potřebovala i skandální šaty,“ vtipkovala Bára. „Táňa tu knihu četla jako první, a když ji dočetla, říkala, že Pohádkař potřebuje na křest něco éterického a hlavně pozitivního, takže jsem od ní dostala tyto šaty,“ vysvětlila Bára svou bílou extravagantní róbu, která více odhalovala než zakrývala.

19.6.2008

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.