Plány Gottové se otřásají v základech! Osobní věci už zmizely | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 21. května 2025

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Plány Gottové se otřásají v základech! Osobní věci už zmizely

Dohoda Ivany Gottové a Leona Tsoukernika padla
Dohoda Ivany Gottové a Leona Tsoukernika padla (CNC archiv)

Už teď je zřejmé, že otevření Gottova impéria, ve kterém žil, se odkládá. Muzeum Villa Gott na slavné Bertramce nemá pevnou půdu pod nohama. Leon Tsoukernik (51), jež měl projekt financovat, se s Ivanou Gottovou (49) nemůže dpomluvit. 

Podle informací Blesku se Tsoukernik s Ivanou dlouhé měsíce domlouval na investici. Měl o dům vážný zájem a padala i konkrétní čísla – suma přesahující padesát milionů korun. Jenže během jednání přišel nečekaný zvrat. Leon Tsoukernik v lednu prodělal vážný kolaps ve svém sídle v Chodové Plané, odkud ho v bezvědomí transportovala helikoptéra do nemocnice. Podle záchranářů šlo o následek neodborné aplikace anestetika.

Video se připravuje ...

Po náročné léčbě a zotavení znovu projevil ochotu projekt Villa Gott podpořit, ovšem tentokrát s jasnou podmínkou: chtěl nemovitost buď koupit, nebo v ní mít za své peníze podíl. Ivana Gottová však změnila taktiku. „Budu hledat sponzory,“ napsala redakci Blesku s tím, že Tsoukernikovu nabídku odmítla.

Samotný Leon k situaci řekl diplomaticky: „Velmi rád budu projekt Villa Gott finančně podporovat, ale paní Gottová volí jinou cestu. Uvidíme, jak vše dopadne.“

Villa Gott by měla být otevřena už na podzim. Fanoušci Karla Gotta (†80) by tam měli vidět slavíkův domov tak, jak vypadal za jeho života. Osobní věci Ivany a jejich dcer už z vily zmizely, ale autenticita prostoru má zůstat zachována.

Projekt, který měl být důstojnou poctou legendě české hudby, teď ale čelí nečekaným komplikacím – a budoucnost Villy Gott je znovu nejistá.

Video se připravuje ...



Přečtěte si
carlae
21. 5. 2025 • 09:20

docela jste mne pobavily. Ono starat sew o tak nemocného člověka jakým byl není žádná sranda a že si chtěl pořídit nA POSLADNÍ CHVÍLI DĚDICE TAK TO SE NEDIVÍM, KDYŽ TA PRVNÍ NESTÁLA ZA NIC.T AK SE DO NÍ NENAVÁŽEJTE A PŘEDSTAVTE I ZDA BYSTE DOKÁZAI SE O TAK NEMOCNÉHO ČLOVĚKA POS***R

bella.
30. 4. 2025 • 00:05

korytnackahela
------------------

bella.
30. 4. 2025 • 00:03

Jana Nováková
----------------

Gottová se nemůže vrátit do zdravotnictví jinak, než pomocnice v kuchyňce.
To co ona studovala se nedá srovnat s tím co je dnes a ona i tak nebyla moc chytrá.
V Sanopsu byla chvilku a pak zdrhla do USA stlát postele jako aupair a " studovat " herectví, jak říká.Jedou postel ustlala i Douglasovi, pro něhož byla levnou holkou z Východu co udělá všechno, jen aby v USA prorazila.Douglas pro i ale nic neudělal a byla nucena se pak vrátit.
Skončila ve Varech jako společnice starých pánů ( ted štět-ka ) .Když vlezla do postele Gottovi ( no fuj, starej děda ) , tak chtěla něco " a chvilku pracovala v Prima, kde uměla asi jako poleno předříkávat drby a to jen díky jménu Gott to místo získala, pak byla 2 večery hérečkou , když dělala křoví v Bídnících a ješta stihla dělat " produkční ", když ji Gott vyjednal místo u svého známého.Ale nebyla produkční, byla tam fickou pro všechno.Je však tak důležitá, že říct jí to, seřve vás a zapomene z fleku hrát si na dámu.

korytnackahela
29. 4. 2025 • 11:53

Ivana chtěla 50 mil. za vilu, zisky z muzea k sobě a náklady na údržbu k Soukerníkovi!

Naštěstí ten chlap dostal rozum!

Opravdu hnus! Jako všechno od paní Ivany - Gusty Fučíkové!

Sedí na miliardě a Dominiku obelhala, hospodyni ukrátila na slíbené podpoře ve stáří, personál Karla postupně vyhodila
a vymýšlí, jak by na jméně Karel Gott ještě více zbohatla.....

Už nám jméno Gott dostatečně zhnusila. Ani nemusí žádné muzeum otvírat!

miroslava13
29. 4. 2025 • 11:13

pořád se bude na Kájovi přiživovat....ach jo. do hrobu si to nevezmeš holka.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry