Nekonečně sexy Rosie Huntington-Whiteleyová: Kráska ve smaragdové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 22. března 2025

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Nekonečně sexy Rosie Huntington-Whiteleyová: Kráska ve smaragdové

Rosie Huntington-Whiteleyová a Jason Statham
Rosie Huntington-Whiteleyová a Jason Statham (profimedia.cz, instagram)

Rosie Huntington-Whiteleyová (37) je prostě dokonalost sama! Britská a modelka, která dlouho chodila v barvách Victoria ´s Secret, si udržela perfektní postavu i po dvou dětech, které s americkým hercem a drsňákem Jasonem Stathamem (57, Sbal prachy a vypadni).

Rosie kolekci prádla pro anglický řetězec Marks & Spencer. V zelených krajkách, které podpořily její blonďaté lokny, lascivně sváděla fotografa. Sexy snímky se pak pochlubila i příznivcům na Instagramu. „Jsem posedlá tímhle zeleným kompletem,“ propagovala prádlo. Posedlý bude zřejmě i její manžel, až Rosie uvidí v tomhle smaragdovém prádélku v ložnici!



Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.