Zahrada snů! Klobouk dolů před Vondráčkovou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Zahrada snů! Klobouk dolů před Vondráčkovou

Helena Vondrářková je vášnivou zahradnicí
Helena Vondrářková je vášnivou zahradnicí (Foto Facebook)

Zpěvačka Helena Vondráčková (77) nedávno oslavila jubileum – v dubnu to bylo přesně 60 let od doby, kdy rozjela svou pěveckou kariéru. Zpívání je bezpochyby jejím hlavním koníčkem, vedle toho se ale stíhá věnovat domácnosti a také své zahrádce, která vypadá naprosto skvostně.

Málokdo si umí vždy perfektně upravenou Vondráčkovou představit v zahradnických rukavicích upatlanou od hlíny. Ona se přitom o svou zahrádku stará s láskou, což jde na první pohled znát. Na velkém pozemku to hýří všemi různými barvami. Helena pěstuje magnólie, muškáty, pivoňky a mnoho dalšího. Vlastnoručně se stará i o stromy a keříky.

Poprask 8

Video se připravuje ...

Celé zahradě dominuje velký bazén, ve kterém se zpěvačka se svým manželem Martinem Michalem může zchladit během horkých dní. Co se týče interiéru, i tam se zpěvačka ráda obklopuje květinami, především těmi od fanoušků. Ze svého posledního koncertu v O2 aréně si jich určitě odnesla plnou náruč.

Vondráčková má novou biografii: Spisovatel Petr Macek zachytil její smích i slzy

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.