Sokol o Havlové bez servítků: Nějaké peníze z toho mít musí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Sokol o Havlové bez servítků: Nějaké peníze z toho mít musí

Vtipy Ondřeje Sokola byly poměrně drsné.
Vtipy Ondřeje Sokola byly poměrně drsné. (archiv Blesku)

Kromě herectví a režírování má už léta zmáknuté i moderování. Ondřej Sokol (52) proto málokdy chybí na společenské akci, kde se soustředí více známých tváří. Z nich se nebojí udělat si srandu, byť to s sebou přináší pozitivní i negativní následky. Tentokrát si legraci udělal z bývalé první dámy Dagmar Havlové (71)...

Ani Ondřej Sokol nechyběl na letošním ročníku Mezinárodního filmového festivalu. Objevil se na soukromém mejdanu u rozhledny Diana. A jako ostřílený bavič, který se nebojí zasáhnout vlastní řady, si jako svou »oběť « vybral Dagmar Havlovou.

Dagmar Havlová na MFF KV: Šaty bez zkoušky!

Video se připravuje ...

„Když jsem zjistil, že Dagmar Havlová prodala Lucernu za miliardu, tak jsem okamžitě oprášil naše staré přátelství, o kterém ani nevěděla, že bylo,“ cituje Sokola deník Blesk. „Dáša mi řekla, že to prodala švagrová. Ale nějaké peníze z toho mít musí, když přijela do Varů v pytli na peníze. Od něčeho musel ten pytel být,“ žertoval Sokol, který úspěšně bavil většinu přítomných.

Zcela tradičně se nevyhnul ani vtípkům na účet bývalého mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (55), který teď schytává jednu životní ránu za druhou – od soudního sporu s Agátou o společnou dceru až po ztrátu TV Barrandov. „Tenhle rok nám zemřel celý byznys, ale Jaromír je podle mě nedoceněný umělec. Malíř se vyjadřuje obrazy, hudebník se vyjadřuje hudbou a Jaromír se vyjadřoval svými pořady,“ nešetřil ostrými vtípky Ondřej Sokol.

Ondřej Sokol a jeho o 21 let mladší Nikola: Slova o svatbě!

Video se připravuje ...

„Četl jsem titulky a naopak jsem měl pocit, že se tomu byznysu daří. Myslel jsem si, že jsou to názvy dalších pořadů na TV Barrandov. Radost Jaromíra Soukupa, zklamání Jaromíra Soukupa, alimenty Jaromíra Soukupa…“ vyjmenovával Sokol titulky, které ho evidentně zmátly a pobavily zároveň. Ostrovtip se ho zkrátka drží, a tak není divu, že patří mezi nejvyhledávanější moderátory současnosti.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.