Vřelé vztahy v rodině Petra Hapky (†70)? Dcera řekla pravdu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Vřelé vztahy v rodině Petra Hapky (†70)? Dcera odhalila pravdu

Petra Hapková s otcem
Petra Hapková s otcem (P. Machan, archiv P. Hapkové)

Legendární všestranný hudebník Petra Hapka měl bohatý život. Vévodila mu dvě manželství, sedm dětí a zástupy krásných žen. Vždy dbal ale na jednu zásadu, aby mezi všemi panoval klid a vřelé vztahy.

První jeho manželství zůstalo bezdětné, z druhého s herečkou Zorou Ullou Keslerovou měl pak dvě dcery - Petru a Markétu. Právě s Petrou měl patrně nejbližší vztah. Byla s ním až do konce jeho dní, kdy se jeho stav před Vánocemi náhle zlepšil, těšení však ukončil prudký propad, kdy Hapka horečku a následně i zápal plic, kterému nekonec podlehl. 

Petra Hapková na pohřbu Marie Poledňákové: Byl to živel a herdekbaba

Video se připravuje ...

Ačkoli Petra vyrůstala v Itálii, za tátou do Prahy jezdila často. „Vždycky, když mě táta předával na letišti letušce, strašně jsem plakala. Zato při cestě z Říma do Prahy nikdy,“ vzpomínala v jednom z rozhovorů pro iDnes.cz. Skvělé vztahy měla Petra i s poslední ženou Olgou. „Chápala, že jsem v tátově přízni já a byla s ní velká sranda,“ řekla také Petra, která je snad již natrvalo zpět v Čechách.

A jak se jí daří stýkat se sestrami a čtyřmi bratry? „Jsme všichni úplně jinde, vedeme jiné životy, ale na narozeniny a Vánoce telefonát a když někdo jede kolem, tak se vždycky staví na kafíčko,“ říká o sourozencích Petra Hapková.

Střelba ve studiu Michaela Kocába: Proč zmáčkl Petr Hapka (†70) spoušť?

Video se připravuje ...Přečtěte si
ginkognito
13. 6. 2024 • 19:00

A jakou pravdu vlastně odhalila? Měla by raději odhalit, jak její slavný otec přiváděl do jiného stavu milenky a pak je posílal před interrupční komisi s tím, že otec dítěte je jeho kamarád.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.