Odhalení z velkého finále Zoo: Do »hry« se vrací Freimanová | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Odhalení z velkého finále Zoo: Do »hry« se vrací Freimanová

Freimanová se vítá s manželem v podání Ondřeje Pavelky.
Freimanová se vítá s manželem v podání Ondřeje Pavelky. (Foto FTV Prima)

Už dnes večer poslední díl se- Uniklo z natáčení riálu ZOO na Primě! Na další si musí diváci počkat až na podzim. Ale zase se dočkají návratu oblíbené ředitelky Marie Roklové v podání Veroniky Freimanové (68). Raduje se nejen její seriálový manžel Ondřej Pavelka (68).

Jako ředitelka ZOO bude muset Freimanová řešit ožehavý problém. Lvi jsou najednou velmi agresivní! „Vracím se na pár dílů,“ prozradila deníku Aha! herečka. „Prožiju několik krásných rodinných událostí a odjedu na dlouhou cestu do ciziny,“ dodala herečka.

Bleskové zprávy: Utajená smrt otce Stašové! A konec Freimanové

Video se připravuje ...

Drsné přepadení

Jinak bude dnešní díl plný napětí. Šimon Bilina (28) a Filip Kaňkovský (39) chtějí zachránit hady, kteří jsou v ohrožení, a sami se ocitnou před hlavní pistole. „Takové natáčení miluju. Je to přesně to koření, co dochutí těch x dnů v ateliérech,“ vzpomíná na natáčení drsného přepadení seriálový Haďák.

„Připojili se k nám v tomto případě kaskadéři. Jsou speciální živočišný druh. Neskrývám, že tento druh vyhledávám a směju se jejich vtipům, až padám do kolen. Je to banda skvělých ogarů a každý má za sebou silný příběh,“ chválí kaskadéry Šimon.

Haďák v kómatu

Haďák se bude muset postarat o útočného hada, což bude mít pro něj fatální následky. Šimon Bilina upadne do kómatu, Míša Pecháčková (20) coby Sid se rozhodne povolat na jeho záchranu šamana.

Eva Burešová šla s pravdou ven: Odtajnila konec seriálu ZOO!

Video se připravuje ...

Burešová pod čepec

Po prázdninách jsou pro ni připraveny super úspěšné měsíce. Evu Burešovou (30) čekají zásnuby, Tomáš Klus (38) již shání prsten. Navíc se seriálové Viky podaří výrazně uspět s poslední kolekcí, podnikání se tak rozjede, až ani nebude stíhat.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.