Maminka Norrise slaví 103! Opakovaná rakovina, třicet operací | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. června 2024

Svátek slaví Leoš, zítra Květa

Maminka Norrise slaví 103! Opakovaná rakovina, třicet operací

Herec s milovanou maminkou
Herec s milovanou maminkou (Facebook)

„Opakovaně měla rakovinu a prošla zhruba 30 různými operacemi kvůli řadě problémů. A přesto je tady,“ hrdě prohlašuje Chuck Norris o milované mamince, která se narodila v květnu roku 1921.

„Maminka je příkladem vytrvalosti a víry. Musela ustát smrt celé své biologické rodiny, svých dvou manželů, nevlastního syna, dvou vnoučat a mého bratra Wielanda, který zahynul ve válce ve Vietnamu 3. června 1970,“ pěje ódy na Wilmu Norris Knightovou čtyřiaosmdesátiletý herec na webu WND.

Chuck Norris vyhrožuje běloruskému diktátorovi Lukašenkovi

Video se připravuje ...

„Když jsem se narodil, málem jsem zemřel kvůli komplikacím. Když jsem málem ztratil duši kvůli Hollywoodu a málem jsem přišel o své finance, když jsem jako mladý muž zakládal studia karate a cestoval po celé zemi, abych prodával vlastní filmy do kin, byla doma a modlila se za můj úspěch. Dokonce se za mě modlila, abych si našel ženu, která by mi změnila život, a fungovalo to! Svou pravou lásku Genu jsem potkal, když jsem natáčel Walker, Texas Ranger,“ vděčně dodal Chuck Norris.

Chuck Norris na návštěvě u Viktora Orbána

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.