Tajná svatba Šimůnka: Já nevím, co všechno můžu říct | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Tajná svatba Šimůnka: Já nevím, co všechno můžu říct

Ples jako Brno: Miroslav Šimůnek s partnerkou Alicí
Ples jako Brno: Miroslav Šimůnek s partnerkou Alicí (Blesk:CNC / Pavel Machan)

Herec Miroslav Šimůnek (46) se netají tím, že ho v minulosti svíraly úzkostné stavy. Z nekonečné tmy ho tehdy vysvobodila až jeho přítelkyně Alice, kterou Miroslav považuje za svého anděla strážného. Teď si to u své milované ale nejspíš trochu zavařil, protože během rozhovoru propálil něco, co neměl…

Šimůnek si byl svou láskou k Alici tak jistý, že ji velmi brzy požádal o ruku. O veselce ale od té doby nepadlo ani slovo. Až do teď. „Já nevím, co všechno můžu říct, partnerka je opodál. My jsme si právě řekli, že to nikomu říkat nebudeme, ale je to samozřejmě otázka jenom pár dní," prozradil princ Honza z pohádky Z pekla štěstí pro eXtra.cz. Je tedy dost pravděpodobné, že Mirek s Alicí už jsou v tuto chvíli oficiálně svoji.

Miroslav Šimůnek: Jak to má s penězi? Za vodou rozhodně není...

Video se připravuje ...

Šimůnek zároveň přiznal, že se mu nedávno opět vrátily psychické problémy. „Měl jsem teď horší období pochopitelně vzhledem k počasí, které je venku, a vzhledem k práci, kdy jsem byl pořád na cestách každý den a několik hodin v autě, kvůli tomu se mi staly nějaké věci s ušima... Ale už je všechno v pořádku,“ dodal na závěr herec, který tak uklidnil všechny své příznivce.

Alice Tobiášová a Miroslav Šimůnek podporují šampiona Jiřího Procházku: Je to srdcař i když někoho bije!

Video se připravuje ...Přečtěte si
kristýna ryglová
29. 5. 2024 • 07:26

Každopádně je to jejich věc. Já jsem tak ráda, že nejsme slavní a nemusel jsme svatbu před nikým tajit. užili jsme si ji na 100% na zámku Klokočov https://www.zamecek-klokocov.cz/svatba-na-zamku/ . Vyšlo nám nádherné počasí, místo bylo nádherné, prostě jako z pohádky . Zůstali jsme tam ještě druhý den a vůbec se nám nechtělo domů. Žádné starosti, povinnosti, jen my dva s manželem .

Celebrity-chachacha
27. 5. 2024 • 12:27

To je tak tajný ,že s tím musím do bulváru.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.