Bulharka, která hraje Trumpem znásilněnou Češku: Ivana byla velká šéfka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Bulharka, která hraje Trumpem znásilněnou Češku: Ivana byla velká šéfka!

Donald Trump
Donald Trump (archiv Blesku)

Na filmovém festivalu v Cannes vzbuzuje obrovské emoce snímek The Apprentice (Učeň) o vzestupu Donalda Trumpa (77). Americký exprezident se chce dokonce s filmaři soudit kvůli scéně, v níž znásilňuje svou první ženu, zlínskou rodačku Ivanu Zelníčkovou (†73)!

Diváci po projekci ale nadšeně tleskali vestoje dlouhých 8 minut, a to i díky výkonu bulharské představitelky Trumpovy první manželky Marie Bakalovové (27)! Cesta za snem „Panebože, Ivana byla taková ikona ve všech směrech! Předběhla dobu a byla opravdu velká šéfka! Holka z komunistického Československa, která si šla za svým snem,“ shrnula herečka. „Doufám, že jsem ji zahrála s úctou a důstojností, protože to, že jsem si o ní přečetla a dozvěděla, mě inspirovalo,“ skládala Ivaně komplimenty. Kde se Bakalovová vůbec vzala a kdo je?!

Boratova dcera

Ač se doposud netěší přílišné známosti, v branži už úspěchy zaznamenala. Má na kontě 69 nominací na různé filmové a festivalové ceny včetně těch největších (Oscar, Zlatých globus, BAFTA, SAG Awards) a 37 trofejí na poličce! Největší slávu jí zatím vynesla role dcery kazašského reportéra Borata v komedii Borat 2: Následný snímkofilm.

Trump sdílel video se svázaným Bidenem

Video se připravuje ...

Útěkářka z reality

Na herectví se rodačka z Burgasu dala až ve 12 letech, předtím se věnovala malování, baletu, zpívala a hrála na flétnu a klavír. „Baví mě úniky z reality. V herectví se totiž můžete stát kýmkoliv, cokoli vyzkoušet, klidně život na Marsu,“ uvedla pro N.Y. Times.

Pilná studentka

K profesi ji prý přivedl hlavně výkon Madse Mikkelsena (58) v psychologického dramatu Hon (2012). Naučila se pak dokonce dánsky, protože chtěla hrát v nezávislých skandinávských filmech! Dál mluví plynně anglicky a učila se i německy a francouzsky. Její největší záliby: Knihy F.M. Dostojevského a cestování.

Trump rozjel odvetu. Absolonové zneužili hlas. A Martínek poletí na operaci

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.