Rusevová vyhledala odbornou pomoc! Spustila to vážná choroba | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Rusevová vyhledala odbornou pomoc! Spustila to vážná choroba

Herečka Anežka Rusevová
Herečka Anežka Rusevová (Petr Kozlík)

„Ano, jsem trochu cvok. Ale to se ví," s nadsázkou přiznává sedmatřicetiletá Anežka Rusevová. Občas si totiž nakládá víc, než-li unese. Kromě přemíry práce si totiž v sobě nese ještě bolavé dědictví z mládí, kdy její blízcí zemřeli na zákeřnou nemoc.

„Jít k terapeutovi je jedině dobrá věc. Trpím panickou úzkostí, což je bohužel důsledek toho, že mi v dětství zemřel táta, následně babička, oba na rakovinu. Do toho přišly další životní události. Jít to s někým rozebrat je jedině dobře. Žijeme ve světě, kde se to objevuje čím dál častěji. Moje nejlepší kamarádka je dětská psychiatrička," přiznává Anežka Rusevová bez obalu.

Vendula z Ulice Anežka Rusevová: Dvacet kilo je dole a už je nechci zpátky

Video se připravuje ...

„Hodně jí naslouchám a ráda s ní různá témata i rozebírám. Myslím, že mezi lidmi je stále určitý přežitek, že jít na psychoterapii znamená, že jste blázen. Ne, nejste. Když vás bolí hlava, taky si vezmete prášek. Když ty možnosti jsou, proč je nevyužít. Děje se nám toho v tomto světě hodně. Je dobré občas rozebrat určité věci, které se vám dějí. Nebo je alespoň vyslovit nahlas," dodala herečka na iDnes.cz. 

Anežka Rusevová: Vždycky mi říkali, že nejsem typ na princezny

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
18. 4. 2024 • 19:01

Normálně se takové věci rozebírají s přáteli, nikoliv psychiatry....ale co mě do toho...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.