Gregorová jde do StarDance: Jediná stará raketa! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Gregorová jde do StarDance: Jediná stará raketa!

Hana Gregorová
Hana Gregorová  (instagram.com, tv markíza )

Tomu se říká odvaha! Hana Gregorová (71) kývla na účast ve slovenské obdobě StarDance! Herečka se tak stala nejstarším účastníkem, který kdy na Slovensku v této show tančil. U nás jí před dvěma roky ve StarDance sekundoval jen Pavel Trávníček (73).

Zda Hanka někdy dostala nabídku tancovat v Česku, není známo, každopádně letos kývla na účast ve slovenské Let‘ s Dance, která se stejně jako u nás těší obrovské divácké pozornosti. „Těším se na show. Myslím, že v tomto věku budu jediná stará raketa,“ prohlásila herečka, která teď září v seriálu Na vlnách Jadranu.

„Doufám, že zvládnu alespoň první tance a že to mého tanečního partnera fyzicky nezničí. Ale věřím, že to bude příjemné a hezké,“ řekla v TV Markíza, která pořad poprvé odvysílá v neděli 3. března. „Dívejte se od začátku, protože dlouho tam asi nevydržím,“ dodala ještě.

Z herečky je nadšený i režisér Pepe Majeský: „Paní Hana Gregorová je herecká diva, která do show patří a obohatí ji. Jsem si jist, že i díky ní nebude chybět na obrazovkách noblesa a elegance.“ Už 3. března TV Markíza odvysílá první večer Let‘s Dance, kde bude tančit i Hana Gregorová.

Hana Gregorová na premiéře syna Ondřeje: Co prozradila o jeho třetí svatbě?

Video se připravuje ...

S kým si zasoutěží

Své umění v Let‘s Dance letos předvede topmodelka Michaela Kociánová (35) nebo zpěvačka Tina (39). Do poroty usedne moderátorka Adela Vinczeová (43), choregraf Ján Ďurovčík (52) a kolegyně ze StarDance Tatiana Drexler (60).

Rekordman Trávníček

Nejstarším účastníkem StarDance v Čechách byl herec Pavel Trávníček, který tančil s Veronikou Lálovou. V roce 2021, kdy se show zúčastnil, mu bylo 71 let.Přečtěte si
lekno
11. 2. 2024 • 15:47

Zdá se, že je madam v plné parádě. Svěží, jako nikdy ! Přechod zŕejmě hodila za hlavu, její sebevědomí se s ním přece nebude obtěžovat. A byla by velká škoda, kdyby paní nedopřála divákům skromné potěšení podívat se na její krásný pohybový projev. Je přece talentovaná diva, dozrálá jako víno. Alespoň pro Ondřeje K., snad.. Čekám, kdy do StarDance nasadí 90-niky. Taková 99 letá herecká hvězda s 25 letým tanečním profesionálem - to tam ještě asi nebylo !

ELLA Průšová
10. 2. 2024 • 21:30

Přechod je prevít, ale ona by měla mít už po něm? Že jo?

lekno
9. 2. 2024 • 10:19

"Jeho bílá královno ! Černou a bílou barvu zná."
No jestli jak růže zčervená, tedy nevím. To už asi ne. Zdá se, že stydlivost tam dávno utekla pryč. Možná ho paní i přežije nakonec, bych se nedivila..

j.p.toman
8. 2. 2024 • 16:08

Jen aby při startu rakety nedošlo k výbuchu. Už začalo odpočítávání ?

Locust
8. 2. 2024 • 13:00

Když utancuje Koptika,utancuje i tohle..jen musí mít člověk odvahu na to koukat..

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.