Eva Decastelo po delší době mezi lidmi přiznala: Těžký zápal plic! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Eva Decastelo po delší době mezi lidmi přiznala: Těžký zápal plic!

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík
Eva Decastelo a Tomáš Třeštík  (facebook.cz)

Po vážných zdravotních obtížích se dává Eva Decastelo (45) konečně dohromady a pomalu se by se ráda naplno vrátila do práce. Jak ale obratem zjistila, nebude to tak jednoduché...

Bývalá drbna ze Slunečné se po prosincové dovolené u moře, kam vzala i maminku, na nějakou dobu odmlčela a dala si pauzu od sociálních sítí. Pravděpodobně za tím stála i nemoc, jež vyústila v nepříjemný zápal plic, jehož dozvuky asi ještě Eva nějakou dobu pocítí. To zjistila v pondělí, když po dlouhé době vyrazila do společnosti kvůli pracovní akci. „Po téměř měsíci mezi lidmi. A večer moderace. Musím přiznat, že ten zápal plic je znát. A prý to bude ještě chvilku trvat, než se to úplně srovná,“ postěžovala si Decastelo, která se stále necítí úplně dobře.

Inhalace před prací

I proto si před moderováním musela vypomoci inhalátorem, aby se jí na jevišti lépe dýchalo. „Příprava na moderaci,“ okomentovala pohled na sebe s inhalační maskou. Samotná inhalace pro ni viditelně nebyla jednoduchá a několikrát se z ní rozkašlala. První zastávku zábavné show Kafe u Osmanyho v Pelhřimově, kterou má Decastelo pravidelně moderovat, ale nakonec úspěšně zvládla. Je ovšem otázkou, zda Eva nenaskočila zpět do práce až příliš brzy. V případě potřeba by za ni ale pravděpodobně zaskočila její kamarádka Barbora Mottlová (37), která se s ní v roli moderátorky pořadu módního návrháře Osmanyho Laffity (59) střídá.

Rozvedená Decastelo: Společné bydlení s přítelem Třeštíkem se nekoná!

Video se připravuje ...

Bizár a striptýz

Jelikož se ten večer rozhodl vyrazit do společnosti i Evin partner Tomáš Třeštík (45), musel si za svou drahou polovičku najít vhodnou náhradu. Nemusel hledat dlouho, na premiéru filmu Karlos fotograf vyrazil s mladší sestrou Hankou (41). „Je teprve patnáctého ledna a já už asi zažila nejvíc bizarní večer. Z filmu mám spoustu dojmů a afterpárty ve striptýzovém klubu tomu jen dodala grády,“ nechala se slyšet bývalá radní pro kulturu hlavního města Prahy.

Rande na kapačce

Se zdravotním stavem Decastelo pravděpodobně souvisí i fotka z nedávného randíčka, z něhož poslala pozdravy fanouškům. To totiž proběhlo na poměrně neobvyklém místě – na nemocničním lůžku! „Rande... Oba jsme ok,“ uklidnil Třeštík rovnou všechny pod fotkou, na níž se s Evou drží za ruku a do žíly jim kapou vitamíny. „Je rozdíl randit ve dvaceti a po čtyřicítce,“ dodala trefně moderátorka.

Eva Decastelo a Petra Nesvačilová: Jarní proměny bytů!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.