Šokující foto kdysi krásné Bridget Fondové (59): Kam zmizela její krása?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. prosince 2023

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Šokující foto Bridget Fondové (59): Kam zmizela její krása?!

Bridget Fondová
Bridget Fondová (Archiv Blesku)

V 90. letech měla našlápnuto k hvězdné kariéře. Byla mladá, krásná a talentovaná. Jenže v roce 2002 se kvůli výchově syna Olivera (18) stáhla do ústraní. To americká herečka Bridget Fondová (59) opustí jen jednou za čas a není to věru lichotivý pohled...

Naposledy byla spatřena v ulicích Los Angeles v ošuntěle působícím outfitu, až by si ji mnozí mohli splést se všudydpřítomnými lidmi bez domova. A taky její vizáž má k té kdysi sexy krásce hodně daleko. Umělkyni to ale, zdá se, dvakrát netrápí.

Anetu Krejčíkovou trápí chronické onemocnění pleti. Prozradila, jak s tím bojuje

Video se připravuje ...

Na přímou otázku, jestli se chce vrátit na stříbrná plátna, odpověděla reportérovi prostě: „Ne. S Hollywoodem jsem skončila.“ A hned přidala vysvětlení: „Je moc příjemné být obyčejným občanem.“ Tak rezignovala na vše žena proslavená například rolemi ve filmech jako Kmotr III nebo Jackie Brownová. Teď si však radši užívá klidu na farmě v Santa Barbaře, kde žije se svým manželem, známým filmovým skladatelem a zpěvákem Dannym Elfmanem (59).

Úmrtí 2022: Kdo ze slavných nás tento rok opustil?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.