Herečka Nela Boudová u děsivé nehody: Pár vteřin od smrti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. března 2023

Svátek slaví Radek, zítra Leona

Herečka Nela Boudová u děsivé nehody: Pár vteřin od smrti!

Nela Boudová
Nela Boudová (Profimedia.cz)

Na tragickou událost nikdy nezapomene! Herečka Nela Boudová (55) se stala svědkem hrozivé autonehody. Jen okamžiky ji dělily od přímého kontaktu s protijedoucím autem, které havarovalo.

Téměř reportážním způsobem popsala celou dramatickou situaci na sociálních sítích. „Přejel přede mnou, vedle mě dostal hodiny, naštěstí v tu chvíli vedle mě nikdo nejel. Pak mu zřejmě praskly gumy a zůstal po několika otočkách tak sto metrů za mnou,“ líčila detaily.

Nela Boudová a Jan Tuna v 7 pádech Honzy Dědka: Jak se dali dohromady?

Video se připravuje ...

„Nevím, co se mu stalo, ale stačilo, abych jela o maličko rychleji, a byla jsem v něm. Dělily nás vteřiny. Musela jsem jet dál, protože za mnou stálo najednou mnoho aut, tak nevím, jak dopadl. Já jsem pak zastavila, samozřejmě jsem byla v šoku,“ prozradila.

Stálo to za to?

„Kladla jsem si otázku, jestli kdybych v tuhle chvíli zemřela, měla bych pocit, že to stálo za to. Jednak jsem cítila, že jsem tady neudělala všechno to, co jsem chtěla, a taky jsem si uvědomila, že je stále ještě dost věcí, které nedělám a chtěla bych,“ zamyslela se nad smyslem života šokovaná herečka.

Patrasová bourala, až airbag lítal: Dechovou zkoušku odmítla

Video se připravuje ...

Byl to osud

Při nehodě se jí sice nic nestalo, ale pod dojmem dramatické situace se ještě svěřila fanouškům na sociálních sítích: „Zažila jsem osudovost,“ napsala Nela. „Rozhodně chci víc vídat lidi, na které »nemám čas«, a říkat mým milovaným častěji, že je miluju. Opatrujte se na cestách, zpívejte a tančete. Jsme tu jen vymezený čas a je dobrý si to říkat každý den.“Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.