Zelenková na dně: Pořád to nemůžu pochopit, je mi to moc líto | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Zelenková na dně: Pořád to nemůžu pochopit, je mi to moc líto

Jitka Zelenková oplakává kamarádku z dětství
Jitka Zelenková oplakává kamarádku z dětství (Facebook)

Zpěvačka Jitka Zelenková (72) si momentálně prochází těžkým obdobím. Zemřela jí totiž velmi blízká osoba a ona se s tím nedokáže smířit. Jde o kamarádku, se kterou se přátelila už od dětství.

Tahle zpráva by zdrtila asi každého z nás. Jitka se ze svého smutku snažila vypsat na sociálních sítích. „Naposledy jsme se viděly loni v září. Jako vždycky jsme se nasmály a já slíbila, že si udělám víc času a přijedu třeba na víkend, abychom všechno pořádně probraly. Včera mi Miládka zavolala, že už se ve třech nikdy nepotkáme. Hanka nás včera opustila,“ svěřila se Zelenková a přidala fotku s oběma dvěma kamarádkami z Rakovníka.

Jitka Zelenková: Zcestovala celý svět, dvě nejkrásnější mětsa ji ale chybí!

Video se připravuje ...

„A já to pořád nemůžu pochopit, je mi to moc líto a myslím na její blízké, na její rodinu. A taky na to, jak utíká čas a jak veledůležití jsou v životě lidé, se kterými je vám prostě dobře,“ dodala zpěvačka. Dočkala se obrovské vlny podpory nejen od svých fanoušků, ale i od kolegů z branže. „Zeli moje, upřímnou soustrast, Drž se,“ napsala například zpěvačka Monika Absolonová.

Hana Zagorová (†75): Její velká vítězství a nejtěžší životní zkoušky

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.