Presleyovou (†54) pohřbili v sarkofágu! Vedle táty a syna | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 7. února 2023

Svátek slaví Veronika, zítra Milada

Presleyovou (†54) pohřbili v sarkofágu! Vedle táty a syna

Dcera Elvise Presleyho Lisa Marie Presleyová zemřela v pouhých 54 letech na zástavu srdce.
Dcera Elvise Presleyho Lisa Marie Presleyová zemřela v pouhých 54 letech na zástavu srdce. (Profimedia.cz)

Dceru Elvise Presleyho (†42) Lisu Marii (†54) konečně po dnech zdráhání uložili k poslednímu odpočinku. Zpoždění měla na svědomí výroba obřího kamenného sarkofágu, ve kterém byla Lisa včera pohřbena v Gracelandu.

Ostatky Lisy Marie nyní spočívají vedle jejího slavného otce, krále rock and rollu, a jejího syna Benjamina (†27), který spáchal v roce 2020 sebevraždu zastřelením. Neuspokojivým životem ztrápená Lisa zemřela po těžkém srdečním infarktu, který utrpěla ve svém kalifornském sídle v Calabasas.

Elvis Presley – Od sexuálního symbolu po totální vyčerpání

Video se připravuje ...

O děti bude postaráno

Mezitím už se vyřešilo, kdo se postará o dvě nezletilé dcery Lisy – dvojčata Harper a Finley (14). Nebude to babička, slavná herečka Priscilla Presleyová (77, Dallas), jak se původně soudilo. Opatrovníkem byl ustanoven na žádost samotných dětí jejich otec a čtvrtý manžel Lisy, kytarista Michael Lockwood (61). V budoucnu by je rád získal soudně do výhradní péče. Jeho rozvod s Lisou byl sice bouřlivý, ale hudebník si jde za svým a chce dvojčatům nabídnout plnohodnotný domov.

Divoký život a záhadná smrt Whitney Houston

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.