Pecková veřejně zostudila Vítka: KÝČ NADE VŠE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 31. ledna 2023

Svátek slaví Marika, zítra Hynek

Pecková opovržlivě zostudila Vítka: KÝČ NADE VŠE!

Pecková se obula do Vítka a jeho kolegů. Co na to zpěvák?
Pecková se obula do Vítka a jeho kolegů. Co na to zpěvák? (Foto FTV Prima, ara)

„Tohle teď vydává Supraphon! Co furt nějakej Smetana… kýč nade vše,” pohrdavě okomentovala Dagmar Pecková nové album 4 Tenorů. Co na to jeden z nich?

Trošku mě to překvapilo a nepochopil jsem to. Já jsem totiž s Dášou kdysi začínal v Hudebním divadle v Karlíně, v muzikálu Pohádka mého života, a tam jsme oba na vlastní kůži tehdy poznali, co je nepřejícnost okolí, protože jsme oba byli takoví zlobiví, prý talentovaní," zaskočeně zareagoval Pavel Vítek na opovržlivé chování Dagmar Peckové.

Pavel Vítek oslavil 60: Krvavé zranění v průběhu!

Video se připravuje ...

„Myslím, že až se s Dášou potkám, stane-li se to, určitě si o tom promluvíme, ale nebude to ve zlém, protože já si jí jako zpěvačky velice vážím. Já myslím, že kluci ty umělkyně berou jako takové náladové ženy, takže spíš nás to mrzelo, ale nedotklo se nás to," diplomaticky dodal na adresu operní pěvkyně Vítek na eXtra.cz. 

Proč Pecková s nikým nemluví? Její show Wanted míří za hranice!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Moran
19. 11. 2022 • 00:16

Každý má rád něco jiného a stará rachomejtle divného vzhledu , která je pomalu za Zenitem, to nechápe. Strhává na sebe pozornost tím nejodpornějším způsobem jako magnát Soukup.... sprostými promluvami a ve své nabubřelosti a arogantnosti, nevidí sami sebe, že jsou k smíchu a politování.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.