Yvetta Simonová (94): Kardiostimulátor mi nesmí do výstřihu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. června 2023

Svátek slaví Medard, zítra Stanislava

Yvetta Simonová (94): Kardiostimulátor mi nesmí do výstřihu!

Zpěváci Yvetta Simonová a Josef Zíma.
Zpěváci Yvetta Simonová a Josef Zíma. (herminapress.cz)

Legendární zpěvačka před pár dny oslavila úžasné 94. narozeniny. Yvetta Simonová přitom prozradila, že má zavedený přístroj, který pomáhá lidem s poruchou srdečního rytmu. Na lékaře měla při zákroku jednu nečekanou prosbu, která vás dostane do kolen!

„Před lety jsem dostala kardiostimulátor, díky tomu mohu zase všechno dělat naplno. Při tom zákroku jsem ale měla jediný strach. Blížilo se léto a já prosila pana doktora, aby to nebylo vidět na výstřihu. Neuměla jsem si toho budíka nějak představit. Pan doktor ho dal na tak krásné místo, že vůbec není vidět. Ani nevím, že ho mám," prozradila Yvetta Simonová na serveru Prima Ženy. 

Yvetta Simonová na devadesátinách Josefa Zímy: Co o něm prozradila?

Video se připravuje ...

Tahle zázračná mašinka na podporu srdeční funkce se přitom legendě šikne nejen na koncertním pódiu, ale i doma. Paní Yvetta totiž bydlí v činžáku až ve třináctém patře a tam několik dní nefungoval výtah. „To bylo docela terno, ale člověk musel fungovat,“ nedala se zaskočit neskutečně vitální umělkyně.

Yvetta Simonová: Menzela jsem viděla krátce před smrtí! Chtěl mě poznat

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.