Akutní hospitalizace Kubišové: Šlo o minuty! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 29. listopadu 2022

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Akutní hospitalizace Kubišové: Šlo o minuty!

Marta Kubišová
Marta Kubišová (J. Ulrichová, Yoggies)

Zpěvačka Marta Kubišová (79) byla v noci ze čtvrtka na pátek převezena do nemocnice. Podle TV Nova za to může akutní perforace střeva.

Zpěvačka si na bolesti stěžovala už minulý měsíc. Nakonec však utichly a tak se Kubišová dále neřešila. Perforace, neboli protržení tlustého střeva, ji ale nakonec tiše dostihlo. Zprávu o tom, že je Marta v nemocnici potvrdila Dagmar Kubištová, která je šéfkou Ligy na ochranu zvířat. Se zpěvačkou se dobře zná, protože k nim do útulku dochází pravidelně.

Putin získá moc nad úsporami Rusů! Kubišová zkolabovala a řidič vjel do davu úmyslně

Video se připravuje ...

„Zpráva o tom, že paní Marta Kubišová je v nemocnici, nás opravdu moc zasáhla, protože je to dlouholetá členka naší organizace, velká milovnice zvířat. Moc jí držíme palce, posíláme jí všechnu energii, aby se brzy uzdravila a brzy se vrátila ke své rodině a svým zvířátkům,“ pronesla Dagmar. Zda musela Kubišová podstoupit operaci, zatím není známo, ale hlavní je, aby se jí udělalo co nejdřív lépe.

Marta: Letní scéna Musea Kampa uvádí recitál o výjimečné Martě Kubišové s Berenikou Kohoutovou a alternující Hanou Holišovou v hlavní roli. 

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.