Neškodná zábava bezduché modelky? ŇADRY OHROŽOVALA BEZPEČNOST! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. prosince 2022

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Neškodná zábava bezduché modelky? ŇADRY OHROŽOVALA BEZPEČNOST!

Od aféry na mostě jí na OnlyFans přibylo 2000 platících fanoušků.
Od aféry na mostě jí na OnlyFans přibylo 2000 platících fanoušků. (Twitter, TikTok)

Britská modelka Billie Louise (27) nedráždí fanoušky jenom na sociálních sítích, ale nebála se ukázat své vnady i na veřejnosti! Na dálničním mostě si naschvál sundala tričko a řidiče rozptylovala svými obřími ňadry! Teď může skončit v base...

Video poprvé zveřejnila na Twitteru v dubnu a tehdy k němu napsala: „Dnes jsem se bavila na mostě v Kentu a myslím, že se to řidičům nákladních aut moc líbilo.“ Dvanáctisekundový klip ukazuje ženu u zábradlí, která si vyhrnuje tílko a rukama mává na projíždějící řidiče s odhaleným poprsím, aby upoutala jejich pozornost.

Slavné české modelky, které dobyly svět

Video se připravuje ...

Nic nepochopila

Video se znovu objevilo v sobotu 14. května, a to už zaznamenalo kromě nadšených komentářů od některých mužů i první negativní reakce. „Neslušné, hloupé, zbytečné, a hlavně nebezpečné,“ psal jeden z diskutujících. „Pokud se nudíš, sežeň si práci!“ dodal druhý. Prsatice Billie nejspíš pořád nechápe, že jí kromě nadávek na internetu může hrozit i trestní stíhání za odhalování se na veřejnosti a ohrožování bezpečnosti silničního provozu, a třeba až dvouleté vězení!

Nahotou vydělává

Své jednání totiž pořád obhajuje, dokonce k němu ponouká další. „Neměla bych být démonizována a stíhána jen za to, že jsem si sundala top. Myslím, že by to mohlo zkusit více dívek, pokud se jim to líbí,“ uvedla blondýna, která se živí tím, že sdílí svá nahá videa na placené platformě OnlyFans, kde má 16 100 sledujících.

Bouračky kvůli Evě

Před více než čtvrtstoletím se do řečí dostala i česká topmodelka Eva Herzigová. Obří billboardy, na nichž se sloganem Hello Boys propagovala podprsenky Wonderbra, působily na mnoha náměstích v Británii zácpy a nezřídka i nehody zaviněné muži, jejichž zrak ulpěl na jejím těle...

Před více než čtvrtstoletím se do řečí dostala i česká topmodelka Eva Herzigová.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.