Herec Mark Wahlberg prodává svůj dům: Za palác chce 2 miliardy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Herec Mark Wahlberg (50) prodává svůj dům: Za palác chce 2 miliardy!

Mark Wahlberg
Mark Wahlberg (AFP)

Vypadá to spíš jako zámeček nebo luxusní palác než rodinný dům. Řeč je o luxusním panství v Beverly Hills, na jehož zvonku stojí jméno Marka Wahlberga (50). Už dlouho ale nebude, americký herec sídlo nabídl k prodeji!

A cena je stejně gigantická jako okázalá nemovitost s 12 ložnicemi, 20 koupelnami a parádním výhledem na celý Hollywood. Chce za ni bezmála dvě miliardy korun! A proč tolik? Vysněný dům byl od základů postaven na zakázku přímo pro herce známého třeba z krimifilmu Skrytá identita. Pozemek pro něj Wahlberg, v mládí vystupující také jako rapper Marky Mark, koupil v roce 2009 za 180 milionů korun.

Nejlépe placení herci: Kdo patří do první desítky?

Video se připravuje ...

Nechybí tam bazén, posilovna, skatepark, vinný sklípek, kino s posezením až pro 15 diváků, obrovská knihovna, fontána, samostatný penzion nebo sportovní a golfové hřiště. Může si nějaký boháč přát víc?Přečtěte si
Mirka Nová
30. 7. 2022 • 20:31

Opravdu moc pěkný dům anebo spíše obrovská vila, která by pro mě byla až moc, jelikož hned vidím, kdo by to uklízel. Samozřejmě na takový dům ani nemám dostatek financí, ale stejně pro jednu rodinu to je podle mě zbytečně velké. Já mám dům na vesnici a jsem úplně spokojená s jeho velikostí. Nedostatek prostoru stejně vyřešily posuvné systémy na http­s://ww­w.ji­s.cz­/posuv­ne-systemy/.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.