Hanychová sekla s kouřením: Poprvé o miminku s doktorem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. března 2024

Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav

Hanychová sekla s kouřením: Poprvé o miminku s doktorem!

Agáta Hanychová během romantického večera v Tatrách s přítelem
Agáta Hanychová během romantického večera v Tatrách s přítelem  (Jasná Nízké Tatry)

Agáta Hanychová (36) randí s fešným doktorem Andrejem už půl roku a podle jejího vyjádření jim to klape. Po jednom z posledních živáků si ale její sledující všimli, že se jí pod šaty rýsuje bříško. Agáta navíc sekla s kouřením. Co za tím tedy je?

Fanoušci by Agátě happy end určitě přáli, ta ale razantně říká, že na společné dítě s Andrejem je ještě dost času. Spekulace o těhotenství rezolutně popřela se slovy: „Nevím, co se zase kde napsalo, ale vážně nejsem těhotná. Děkujeme za všechny gratulace“, která připojila pod společný snímek na svůj Instagram. 

Agáta je po boku Andreje konečně šťastná

Agáta Hanychová sekla s kouřením: Strach z rakoviny prsu!

Video se připravuje ...

Za tím, že definitivně típla cigaretu, což mnohé v těhotenství ještě utvrdilo, stojí zdravotní důvody. „Byla jsem na vyšetření prsou a našli mi tam cystu. Není to nic zhoubného, ale já jsem dostala takový strach, že jsem si řekla, že kouření je nesmysl,“ svěřila se Super.cz Hanychová a dodala: 

„Měla jsem hrozný strach tam jít, a když mi řekli, že mi něco našli, tak jsem skoro omdlela, naštěstí je to jen cysta. Docela jsem dostala strach. Tak jsem si řekla, že už kouřím dlouho. A pravda, že přítel je lékař, má rakovinu ve svém okolí, a když mi řekl pár případů, tak pak člověk nemá chuť si dát cigáro."

Agáta otevřeně o penězích: Kvůli Prachařovi »vyždímala« účet! A nedostává ani alimenty

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.