Historická ostuda na OH! Pešán musí jít... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 5. října 2022

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Historická ostuda na OH! Pešán musí jít...

Trenér české hokejové reprezentace Filip Pešán
Trenér české hokejové reprezentace Filip Pešán (Koláž BLESKsport)

Od svazového prezidenta Tomáše Krále (58) dostal před olympiádou pomyslný nůž na krk. Reprezentačního kouče Filipa Pešána (44) teď »švýcarák« po předčasném konci v osmifinále opravdu setnul.

Pešánův tým si balí kufry, ale kouč (zatím) zůstává! Jeho paní Lucie (40), která ještě jako Hrstková reprezentovala Česko na olympiádě v lyžování, raději vyšplhala na Labskou boudu, aby manželovo obří fiasko lépe polykala. A Pešán v Číně? Ten se po dotazu na rezignaci schoval za tato slova: „Samozřejmě je to neúspěch. Jsem zklamaný, je pár minut po zápase a nejsem schopný to říct, nemám připravenou řeč po prohře se Švýcarskem.“

Bordel v morálních hodnotách? Bude chvilku trvat, než se to narovná, říká Pešán

Video se připravuje ...

V rozhovoru s novináři místo otázek na svou funkci vybízel k nalití čistého vína. O alkohol nešlo. Jen se hledala pravda… „Medaili jsem chtěl i já, ale možná je obrovský úspěch už o ni vůbec bojovat,“ pravil trochu zmatečně, jelikož účast v osmifinále, což bylo minimum garantované všem účastníkům olympiády, přece není bojem o medaile. Podle šéfa Krále, jehož samotného tíží kauza spolupráce s vojenskou kontrarozvědkou StB, se bude řešit Pešánův konec příští týden. Uteče mezitím neúspěšný kouč taky do Krkonoš?Přečtěte si
ptacek5
16. 2. 2022 • 10:22

Ano, pan trenér to fakt nezvládl, ale v prvé řadě to posra.. snad hráči. Ti jsou na ledě. Chápu, že je nějaká taktika, kterou trenér zastává a uděluje, ale to, že hokejisté nestřílí na branku, nedokážou si přihrát, ztrácí puky a především jsou pomalí jak šneci je přece špatně. To není zásluha špatného trenéra. On jim asi neříkal v kabině: Chlapi bruslete pomalu a hlavně nestřílejte na bránu.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.