Jitce šplouchlo na maják? Děsná scéna Nováčové kvůli... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 29. května 2022

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Jitce šplouchlo na maják? Děsná scéna Nováčové kvůli...

Jitku úplně rozložil dokument Seaspiracy.
Jitku úplně rozložil dokument Seaspiracy. (Instagram)

Nad jedním z posledních příspěvků Jitky Nováčkové (29) zůstává rozum stát. Krásná modelka a maminka žijící ve Finsku na něm totiž hystericky pláče tak, že ji musí utěšovat přítel Tim. Proč?

Modelka a influencerka Nováčková neudržela slzy po shlédnutí dokumentu Seaspiracy, na základě kterého se rozhodla jíst pouze rostlinnou stravu. Dokument zachycuje poměrně drsné momenty masivního rybolovu a zacházení se zvířaty na jatkách. Na svém Instagramu už publikovala i řadu veggie receptů. Je vidět, že to myslí vážně. Což o to, úmysl je to pro mnohé možná dobrý, nicméně odůvodnění, proč se vzdává i mléka už tolik ne. 

Nejznámější výherkyně České Miss

Video se připravuje ...

„Odsávala jsem si mléko a neměla u sebe odsávačku. Byly čtyři hodiny ráno, potřebovala jsem odstříknout, stála jsem v kuchyni nad umyvadlem a jako bych se dojila. Bylo to hrozně nepříjemné,“ popsala, jak se cítila skutečně jako kráva. Od té doby prý jen rostlinné nápoje. 

Youtuberka Jitka Nováčková leze svým kolegům do soukromí!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.