To mě bolí! Borhyová myslela, že už ji nic nepřekvapí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. ledna 2022

Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka

To mě bolí! Borhyová myslela, že už ji nic nepřekvapí

Lucie Borhyová
Lucie Borhyová (Foto Instagram.com, Profimedia.cz)

„Za těch 23 let, co moderuju Televizní noviny, jsem si opravdu bláhově myslela, že mě už nic nemůže překvapit, ale velmi jsem se mýlila," sype si popel na hlavu Lucie Borhyová v magazínu Moje zdraví. Co krásku vyvedlo z kolejí?

„Možná jsme byli uchlácholení tím, co všechno dokáže moderní medicína, a najednou přišel covid-19 a proměnil celý svět. Lidstvo to ovlivní na léta dopředu. Vnímám, že postoje k této problematice lidi rozděluje a vyvolává mezi nimi konflikty, a to mě bolí, protože to rozbourává celkovou pohodu a klid ve společnosti," lamentuje nad současnou covidovou pandemií Lucie Borhyová (43).

Lucie Borhyová po Slavíkovi: Letošní novinky musím vstřebat

„K rozkolům dochází i mezi nejbližšími, přestože právě vztahy jsou v životě tím nejdůležitějším. Lidé se sebenavzájem začali bát a méně se stýkají, a přitom podání ruky a objetí je to nejhezčí, co si můžou dát. Proto bych si opravdu nejvíc ze všeho přála, aby vše přešlo a žili jsme opět normálně. Přiznám se, že to mu ale sama moc nevěřím," se smutkem pronesla plavovlasá zprávařka. 

Moje zdraví přináší rozhovor nejen s Lucií Borhyovou
Moje zdraví přináší rozhovor nejen s Lucií Borhyovou Foto:  CZECH NEWS CENTER a. s.

https://www.ikiosek.cz/mojezdravi

Lesk Speciál: Jak slaví Vánoce celebrity? Chaos u Žilkové, cestování u Kerndlové... A další?Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.