Tajemství hvězdy Kill Bill: Potrat po sexu se staříkem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. srpna 2022

Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard

Tajemství hvězdy Kill Bill: Potrat po sexu se staříkem

Tohle nikdo netušil
Tohle nikdo netušil (profimedia.cz)

Ve filmech Kill Bill vystupuje jako nekompromisní vražedkyně, v soukromí je o poznání citlivější. I když má za sebou také temnou minulost. Uma Thurmanová (51) se svěřila s tím, že jako mladá musela absolvovat potrat! Trauma z toho ji pronásleduje dodnes.

„Je to moje nejtemnější tajemství,“ přiznala listu The Washington Post v otevřeném dopise, ve kterém se vyhranila proti novému zákonu v Texasu, jenž zakazuje potraty po uplynutí šesti týdnů od početí.

Uma na karlovarské kolonádě

Video se připravuje ...

Byl to následek sexu s podstatně starším mužem,“ dodala Uma, která je dnes matkou tří dětí. „Chtěla jsem si dítě nechat, ale neviděla jsem možnost, jak to udělat. Bylo to těžké rozhodnutí, které mi dalo šanci dospět a stát se matkou, jakou jsem dnes. Tehdy mi to ale způsobilo hodně utrpění a dodnes mě to mrzí,“ lituje. „V rodině jsme se shodli, že nemohu podstoupit těhotenství a jeho ukončení je správnou volbou,“ vzpomněla na těžké chvíle, kdy musela s pravdou ven před rodiči. Zákrok pak absolvovala v Německu – tehdy žila a pracovala v Evropě – kde jí kamarádka pomohla najít vhodného lékaře... Detaily ohledně nechtěného početí si ale pochopitelně nechala pro sebe. „Byla to náhoda. Možná následek toho, že jsem jako dospívající herečka často byla jediným dítětem v místnosti...“ naznačila.

Uma Thurman v letním kině

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.