Zlatí olympionici z Tokia Krpálek a Prskavec hvězdami Varů | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Zlatí olympionici z Tokia Krpálek a Prskavec hvězdami Varů

Lukáš Krpálek a Jiří Prskavec na filmovém festivalu ve Varech.
Lukáš Krpálek a Jiří Prskavec na filmovém festivalu ve Varech. (Marek Pátek, Pavel Machan, David Kundrát, Martin Hykl)

Olympionici zastínili i filmové hvězdy! Zatímco plátnům kin kraluje nejslavnější český běžec Emil Zátopek (†78), na večírcích to rozjíždějí naši zlatí hoši z Tokia – judista Lukáš Krpálek (30) a vodní slalomář a kajakář Jiří Prskavec (28).

Po senzačních sportovních výkonech na olympiádě si vyrazili i se svými drahými polovičkami do Varů. „Byli jsme pozvaní na předpremiéru filmu Zátopek, takže jsme to s radostí přijali,“ řekl deníku Aha! Krpálek. Pod dohledem „Film nás nadchl, hrozně se nám to líbilo a jsem rád, že něco takového vzniklo,“ svěřil nám svalovec své první dojmy s tím, že si alespoň trochu Vary s manželkou Evou (28) užili, ale už se musí vrátit zpět do Prahy.

Bratři Cabani a jejich slavnostní zahájení 55. ročníku MFF Karlovy Vary

Video se připravuje ...

Další dotazy už zodpovědět nestihl, protože se přiřítil bodyguard, který ze zlatého judisty a jeho ženy jinak nespustil oči ani při návštěvě místa, kam i císařpán musel chodit pěšky, tedy na veřejné toalety. Rodinka na tahu Krpálkův velký kamarád Prskavec zase trávil celý podvečer se čtyřměsíčním synem Marečkem na hrudi, takže připomínal klokaní mámu s miminkem ve vaku. Samozřejmě ho doprovázela manželka Tereza (27) a vzhledem k tomu, že prvorozeného syna Jiříka (2) s sebou neměli, mohli si alespoň v klidu vychutnat jeden z mnoha festivalových koncertů, tentokrát v podání neunavitelného Tomáše Kluse (35).

Delegace filmu Zátopek na festivalu v Karlových Varech

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.