Tahle číča se umí zakousnout! Vémolova lvice je pořádný macek | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Tahle číča se umí zakousnout! Vémolova lvice je pořádný macek

Elsa je furt jeho malé koťátko, ale pro ostatní je to pořádná šelma.
Elsa je furt jeho malé koťátko, ale pro ostatní je to pořádná šelma. (foto: Instagram)

Tohle že bylo nedávno kotě?! Netradiční domácí mazlíček MMA zápasníka Karlose Vémoly (36), lvice Elsa, už je pořádný kus šelmy! Respekt z ní jde na sto honů a fanoušci na ní mohou oči nechat. Zvládá o ni páníček pečovat?

Karlos Vémola je osobností sám o sobě, velkou pozornost na sebe ovšem upoutává i svou vlastní zoo, v níž má samé pozoruhodné exempláře. Jedním z nich je i lvice Elsa, která již dávno není roztomilé koťátko, ale pěkně dravá micina! Fanoušky pochopitelně zajímá, jak se o zvířata, která přeci jen potřebují individuální a intenzivní péči, Vémola stará. „Ptáte se, jak se má Elsa. Má se výborně, roste a pořád jí chutná," cituje Vémolu web eXtra.cz.

Vémola se pochlubil lvicí Elsou! Opravdu jí první, popsal péči o mládě

Ačkoli samotný zápasník budí respekt, Elsu by asi jako soupeře v kleci nechtěl… „Najednou vypadáš strašně malý, Karlosi," shodují se fanoušci. „Nebojíte se někdy? Já vím, zná vás od mala, ale přece jen je to pořád divoká šelma. Je krásná, ale asi bych měla velký respekt," píše v obavách fanynka. Vedle kočkovitých šelem chová i krokodýly, žraloky, klokana či želvy. Některé lidi svou vlastní zoo pobuřuje, jiní ho obdivují. Nejdůležitější však je, aby byla všechna zvířata spokojena.

Karlos Vémola krmí lvy v ZOO PlasyPřečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.