ABSOLUTNÍ ŠOK! Tak jste Angelinu Jolie ještě neviděli | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

ABSOLUTNÍ ŠOK! Tak jste Angelinu Jolie ještě neviděli

Angelina Jolie v novém filmu předvedla blond vlasy
Angelina Jolie v novém filmu předvedla blond vlasy (profimedia.cz)

V posledních letech se hodně diskutuje její vyzáblá postava i nepříjemná dohra rozvodu s Bradem Pittem (57). Angelina Jolieová (45) ale nikdy nepatřila k ženám, které by radikálně měnily střih a barvu vlasů. Teď ale udělala herečka totální obrat!

Slavná hollywoodská ikona je totiž platinově blond! Poprvé ji tak fanoušci podle webu Blesk.cz mohli vidět v traileru fantasy snímku Eternals, který vznikl na motivy komiksů od Marvela. Angelina v něm ztvární jednu z hlavních rolí. Ale na rozdíl od legendární Lary Croft se ukáže s totálně odbarvenou kšticí.

Účes podle Angeliny Jolie, který hravě zvládnete

Video se připravuje ...

Taková proměna vyvolala mezi fanoušky pochopitelně poprask. Změnu vizáže ale v drtivé většině chválí, byť s jedná pravděpodobně jen o paruku. Jolieová se ve filmu, který režírovala čerstvá držitelka Oscara Chloé Zhaová, objeví vedle dalších velkých hvězd jako Salma Hayeková (54), Kit Harrington (34) nebo Richard Madden (34). Oba pánové si mimo jiné zahráli v seriálu Hra o trůny, uvádí k novému snímku Blesk.cz.

Účes podle Angeliny Jolie, který hravě zvládnete

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.