Volební souboj Okamura vs. Okamura: Samurajové nebo kamizake? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. února 2023

Svátek slaví Jarmila, zítra Dobromila

Volební souboj Okamura vs. Okamura: Samurajové nebo kamizake?

Jakoby nám v politice nestačil jeden Okamura. Vypadá to, že někde v supermarketu měli akci 1+1 zdarma, a tak se do boje o místo ve Sněmovně už přidal za koalici Spolu i Hayato, bratr Tomia. Vzhledem k tomu, jak to mezi bratry jiskří u každého důležitého tématu, se určitě pobavíme. Absenci nějaké sociální inteligence mají totiž asi v rodině. Jinak si neumíme vysvětlit, proč by Hayato očkování Sputnikem V přirovnal k okupaci v roce 1968 a obě věci dále přirovnal k osvobození po 2. světové válce. Více v Síťovinách na Mall.tv.

Martin Jirman, Marie Radostová, Lucie Macháčková a Petr Vojnar jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.