Tenista Thiem po odkopnutí krásné Kiki: Sbalil hadí ženu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Tenista Thiem po odkopnutí krásné Kiki: Sbalil hadí ženu

Dominic Thiem
Dominic Thiem (Reuters)

Životní cíl jsem si splnil, můžu si zase užívat. Rakouský tenista Dominic Thiem (27) má novou přítelkyni. A s cirkusačkou Lili-Paul Roncalliovou (22) to asi bude pořádná jízda!

Překvapil, když na konci roku 2019 odkopl francouzskou tenisovou krásku Kiki Mladenovicovou (27). „Dívka vyžaduje čas, oddanost, koncentraci. A já se chci soustředit na své tenisové sny,“ vysvětloval rakouský sampaťák. „To ale neznamená, že mě v budoucnu neuvidíte po boku žádné ženy,“ culil se. Od té doby byl singl, před čtyřmi měsíci si sen splnil: vyhrál grandslamové US Open! A teď už je po jeho boku nová přítelkyně – slavná rakouská akrobatka, která vystupuje jako bruslařka a hadí žena, nedávno vyhrála německou verzi soutěže StarDance. Vztah potvrdili na sociálních sítích společnou fotkou se srdíčkem. Jak se to projeví na Thiemově tenisu?Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.