Manželství Míši Ochotské a Lukáše Rosola patrně spěje ke svému zániku. Krásná moderátorka momentálně prožívá muka, protože tenista si původně vyžádal pauzu, aby se mohl soustředit na svou kariéru, jenže místo toho si našel milenku.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Nevěra je a bude. Míša byla nevěrná a teď je nevěrný zase někdo jí. Tak nějak si ty své činy přivoláváme. Pravděpodobně s Lukášem nezvládli běžný život -starost o miminko a doma začalo být dusno. Tak z něj oba utekli, jednodušší, než to řešit.
Je to od Rosola fakt blbý, s její trenérkou zahnout!
A ta trenérka taky musí být pěkná ***.Lézt do cizího baráku, kde má věci ještě žena a dítě .... Jesti je to dobrá trenérka , tak má Ochotská páru , ať si trenérka dá bacha .
Ochotská, jestli je moderátorkou nevím, nekoukám na ty TV kanály, ale krásná není, nejsem slepá! Slepej byl Rosol
A to tedy sakra mocně!
Bezpochyby lidé mediálně profláknutí...herci, sportovci, politici atd. mají zcela jiný žebříček životních hodnot než obyčejní lidé..... tam více méně platí pořekadlo - co můžeš to urvi, co nemůžeš, zkurvi a podle toho vypadají jejich životy. Ale oni mají i hroší kůži a tak se snadno oklepou s případného neúspěchu a jako zkušennost naopak přitvrdí v dalších krocích v životě
Asi soužití s náročnou zlatokopkou nebylo žádný med. Ale vždyť ona má svůj barák v Nupákách, kde si pozvala rodiče, který am bydlí, tak vo co go?
Barák má i on , je to jeho nemovitost a že si našel milenku? To je u komediantů, sportovců normální!
Ale bude mít na kluka vysoké alimenty a špatně se mít nebude. A vo to jí šlo...Ona si ještě nějakého movitého dědka najde!
eis...nejezchleba
ty 73letý dědku buď rád, že máš svojí starou obézní samici, která ti vaří, pere...
Tahle maličká je na mladé maso a ne na stařinu. Tebe by si nevšimla dědku ani omylem!!! A já jsem 45letá žena, mám svého manžela a nevím, proč bych měla chtít geronty jako tebe, tpč!!!
chaluge
16. 01. 2017 135 NEMÁŠ MANŽELA JSI ROZVEDENÁ JE TI 60 SÁT LET A JE Z TEBE GERONT TY LABILNÍ TLUČHUBO CO TADY LŽE JSI UŽ STARÁ ZDECHLINA Z PRÁGLU