Scullyová z Akta X: Rozchod se zetěm Schwarzenberga! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. března 2023

Svátek slaví Emanuel, zítra Dita

Scullyová z Akta X: Rozchod se zetěm Schwarzenberga!

Andersonová a Morgan tvořili pár čtyři roky.
Andersonová a Morgan tvořili pár čtyři roky. (Foto Profimedia.cz, ara)

Americká herečka Gillian Andersonová (52) nyní exceluje v seriálu Koruna, kde hraje Železnou lady Margaret Thatcherovou (†87). A zatímco na plátně se jí daří, její vztah s Peterem Morganem (57), který ke Koruně psal scénář, skončil po čtyřech letech v troskách.

Milovníci sci-fi mají Andersonovou neodmyslitelně spojenou s agentkou Scullyovou ze seriálu Akta X, kde po boku Muldera z FBI řešila paranormální jevy a pátrala po mimozemšťanech. A významné jméno má v branži i Morgan, který byl v roce 2006 nominován na Oscara za seriál Královna a vyhrál Zlatý glóbus. Kromě toho je ale také bývalým zetěm českého politika Karla Schwarzenberga (83). S jeho dcerou, princeznou Annou Karolínou se oženil v červenci 1997 v Londýně. O 17 let později se rozešli, mají spolu pět dětí. Morganovi to ale bohužel nevyšlo ani s Andersonovou. A jak už je v Hollywoodu zvykem, nechyběl samozřejmě klasický dovětek: „I nadále zůstáváme přáteli...“Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.