Mirka Čejková v šoku: Exekuce majetku! Její manžel dluží důchodcům 450 000 Kč | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Mirka Čejková v šoku: Exekuce majetku! Její manžel dluží důchodcům 450 000 Kč

Manžel Čejkové Marek Vít.
Manžel Čejkové Marek Vít. (Aha! – Alexandr Malachovský)

PRAHA – Otřesné vydírání, lež a podvody! Marek Vít (35), manžel bývalé televizní moderátorky Mirky Čejkové (45), čelí dalšímu obvinění! Že okradl bezbranné staříky Jana (79) a Evu (76) Zápotocké o půl milionu korun!

Otřesné vydírání, lež a podvody! Marek Vít (35), manžel bývalé televizní moderátorky Mirky Čejkové (45), čelí dalšímu obvinění! Že okradl bezbranné staříky Jana (79) a Evu (76) Zápotocké o půl milionu korun!

Místo toho, aby si Marek Vít, který byl odsouzen na 10 let do vězení, užíval dočasného propuštění z věznice, musí čelit hrůznému obvinění! Jde po něm jeho bývalý obchodní partner Petr Zápotocký, muž s velmi kontroverzní pověstí!

Podle Zápotockého Marek Vít okradl před lety jeho rodiče o velký obnos peněz! „Vít se tváří jako svatoušek, pozorný milenec a starostlivý otec dětí Čejkové, a přitom zkazil život dvěma důchodcům, kteří mu půjčili své poslední úspory,“ tvrdí Petr Zápotocký, syn údajně okradených důchodců.

Marek Vít se však brání: „Manžele Zápotocké neznám, toho dědu jsem viděl jednou. To jejich syn nás podvedl. Živí se tím, že z lidí tahá peníze!“

Marek Vít byl nedávno dočasně propuštěn z věznice kvůli složité operaci vazů v kotníku. „V rodičích se vaří krev, když vidí Víta v televizi. V dobré víře mu půjčili peníze a čekali, že jim je vrátí. Dokonce tvrdil, že jim dá i něco navíc. V té době vystupoval jako manažer fotbalových internacionálů, jeho prací bylo zřejmě sehnat peníze a sponzory. Mým rodičům tvrdil, že to dokáže dobře zúročit. A pak vznikly ty tahanice. Soud samozřejmě všechno uznal, jenže on chudáček pořád tvrdí, že nic nemá!“ řekl deníku Aha! Petr Zápotocký.

„Máme v ruce originál podepsanou směnku, uznání závazků, usnesení Okresního soudu Litoměřice ze září 2005 na exekuci majetku – a k čemu nám to je? Vít se mým rodičům směje do očí!“ pokračuje ve svém vyprávění Petr Zápotocký.

Marek Vít ale tvrdí, že manželé Zápotočtí mu nikdy žádné peníze nepůjčili. „Ať ukážou doklad o tom, že vybrali v bance peníze a předali mi je! Nic takového prostě není,“ brání se Vít a tvrdí, že vše bylo úplně jinak. „Byl jsem požádán firmou Platinum International, tímto Petrem Zápotockým, jestli bych pro něho nesehnal známé lidi, aby jim dělali reklamu. Že nám za to zařídí zájezd na Kypr s neuvěřitelnou slevou, místo dvou milionů korun nás to mělo stát jen 500 000 korun. Já souhlasil, ale peníze jsem mu nedal dopředu, měl jsem je předat až po dovolené. Nechal si podepsat směnku na 450 tisíc. Ve hře pak bylo dalších 50 tisíc korun, za které měl směnku roztrhat. Protože měl ale strach, bál se svého šéfa, udělal to fikaně a tu směnku jsme napsali na dědu,“ tvrdí Vít. „A mimochodem – z té firmy už ho stejně vyhodili.“

Dovolená se slevou se pak podle Víta nekonala. „Na Kypr jsme odletěli, ale tam o žádné slevě nevěděli. Museli jsme tam místo domluvené částky zaplatit mnohem víc,“ tvrdí Vít, který se proto prý rozhodl, že Zápotockému žádné peníze nedá. A teď ho Zápotocký prý vydírá o oněch 450 000 korun, které jsou na směnce stvrzeny jeho podpisem. „Mně asi nezbude nic jiného než peníze zaplatit, podepsal jsem to a tak to je,“ říká Vít, který však chce celou kauzu předat k dalšímu projednání u soudu.

„On podvádí, lže,“ opakoval v pátek v poledne pořád dokola Zápotocký, který se k předešlému tvrzení Víta odmítl jakkoli vyjádřit. A po dotazu, zda náhodou není ještě větší podvodník než manžel Čejkové, pak ze schůzky v kavárně utekl...

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.