Krásná Andrea Pomeje: Úzkosti, kolaps a sanitka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 5. října 2023

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Krásná Andrea Pomeje: Úzkosti, kolaps a sanitka!

Ačkoli neodhalila víc, než by chtěla, snímky jsou velmi rafinované.
Ačkoli neodhalila víc, než by chtěla, snímky jsou velmi rafinované. (Filip Matušinský)

Rozhodně se nedá říct, že má život lehký jako peříčko. To se samozřejmě dříve či později projeví na psychice. Andrea Pomeje (32) otevřeně přiznala, že v minulosti trpěla velkými úzkostmi.

Se svými nejniternějšími pocity se začala svěřovat na Instagramu. „Nejprve bych chtěla říct, že jsem si úzkostmi prošla... a sama jsem se z nich dostala,“ uvedla dýdžejka na začátku své zpovědi. Nejdůležitější prý je uvědomit si, co vlastně úzkost je a kde se v nás vzala. „Důvodů může být hodně, ale podle mne nejčastějším je, ze jste si zažili něco traumatického nebo byli svědkem nějaké nepříjemné události, která vás vyděsila,“ vysvětlovala Andrea, aniž by upřesnila, co bylo spouštěčem. Manželství s hercem Jiřím Pomeje (†54)?

Andrea Pomeje před plastikou poprsí nafotila sexy fotky!

Video se připravuje ...

Popsala i chvíle, kdy na tom byla asi nejhůř. „V roce 2012 se mi stala hodně ošklivá věc, kdy mě odvezla sanitka a za stav, ve kterém jsem byla, mohl jeden z mých nejbližších!“ vysvětlila maminka sedmileté Aničky. Nakonec se jí prý podařilo najít znovu rovnováhu a oddělit se od svých černých myšlenek.

Andrea Pomeje na Čarodějce: Z čeho měla husí kůži?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.