Witowská v problémech kvůli nové lásce? Šéf TV má JASNO! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. února 2024

Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr

Witowská v problémech kvůli nové lásce? Šéf TV má JASNO!

Moderátorka ČT Světlana Witowská
Moderátorka ČT Světlana Witowská (Foto Blesk - Jan Tůma)

Oblíbená moderátorka má za sebou krach vztahu s druhým manželem Petrem Witowskim. Krátce po potvrzení jejich rozchodu se ale začala objevovat v těsné blízkosti bývalého diplomata Petra Koláře (57). Jenže pro Českou televizi, která ji zaměstnává, tak hrozil možný střet zájmů. Co ale se Světlanou dál?

K tomu se nedávno vyjádřil pro Blesk ředitel České televize: „Co se týče střetu zájmů, já tam žádný zásadní střet zájmů necítím, protože přítel Světlany Witowské není ani aktivní politik, ani aktivní státní úředník,“ uvedl Dvořák pro citovaný zdroj a dodal:  „Pokud by se tahle situace změnila, pak to samozřejmě budeme řešit.“ 

Dlouholetá moderátorka Událostí na ČT se po dvou letech s pořadem rozloučila předminulou neděli. Teď ji mohou diváci vídat v pořadu Interview ČT24, jak uvádí Blesk.

Etzler a alkohol: Po popíjení s bezdomovci se šel léčit. A ČT stále mlčí o střetu zájmů Witowské:

Video se připravuje ...

Světlana Witowská prozradila, jaké nervy ji čekají po prázdninách:

Video se připravuje ...Přečtěte si
runy
7. 10. 2021 • 11:04

Však pan Kolář, jako vlivný zámožný milenec se o Světlanu postará. Proč ty obavy. Je vzdělaná, atraktivní a v poslední době velmi arogantní a drzá. Asi ví, kdo ji drží na vodou, no přec krásný a vlivný pan Kolář.Hodně štěstí.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.