Yvetta Simonová (91): Zlomený krček a bolestný návrat do života | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. března 2023

Svátek slaví Emanuel, zítra Dita

Yvetta Simonová (91): Zlomený krček a bolestný návrat do života

Yvetta Simonová
Yvetta Simonová (archiv Y. Simonové, archiv Blesku)

Na všem si umí najít něco pozitivního. Yvetta Simonová (91) rehabilituje na Slapech po operaci zlomené kosti u kyčle ve vojenské nemocnici. Nechala se vyfotit při cvičení v bazénu. „To jsem já a tým v přípravě na olympijské hry 2021,“ řekla k tomu vesele.

Zpěvačka téměř nikdy neztrácí humor. „Do toho bazénu jsem potřebovala plavky. Syn Tomáš napřed koupil takové stařecké, tak je musel vyměnit za jiné. Ty byly docela hezké, ale na jinou postavu, než mám já. Teprve třetí se daly nosit. To víte, chlap!“ popsala Yveta úsměvnou anabázi s koupacím úborem.

Yvetta Simonová: Chci vyretušovat své fotografie!

Video se připravuje ...Zapomíná berle
Pobyt v rehabilitačním ústavu se jí už chýlí ke konci. „Občas zapomenu berle a vyrazím bez nich, pak se pro ně vracím. Po pokoji chodím úplně bez opory, i na balkon,“ pochlubila se legendární interpretka písně Děti z Pirea. Na Slapech jí to prý uteklo jako voda.

Milá návštěva
„Přijel sem za mnou Pepík Zíma. Už měl vystoupení po koronaviru, byl moc spokojený. Věřím, že se taky dočkám. Víte, přízeň publika vás neuvěřitelně nabije energií. Už to moc potřebuju,“ dodala Simonová. Po poradě s lékaři chce naplánovat koncert už na srpen nebo září.

Yvetta Simonová slaví 89: Věk už je přes čáru, do stovky žít nechci!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
macropulos
24. 7. 2020 • 12:47

Můj velký obdiv. Tady je ukázka, když geny jsou ok a hlavně, není to o věku, ale o nastavení každého z nás. To, že paní Simonová zvládla operaci bez následků, je to vážné zranění, které ve vyšším věku končí fatálně, to ukazuje. Je stále ženou, i v této nelehké situaci a dokázala nemožné, chodí bez berlí a to, že na ně zapomene, je proto, že její mozek je stále fit. Přeji Vám ještě mnoho krásných let. Jste stále krásná.

aveneta
24. 7. 2020 • 07:47

Simonová...no taková neutrální /zpěvem/ zpěvačka minulého řežimu, jo celkem ladný hlas moje rodiče jí milovali i s Chladilem.
Ale již má úctihodná léta, tak ať dožije v klidu

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.