Brodská vychválila kolegy ze Slunečné: Proč nezmínila Burešovou?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Brodská vychválila kolegy ze Slunečné: Proč nezmínila Burešovou?!

Herečka v seriálu Slunečná.
Herečka v seriálu Slunečná. (Foto Aha! – David Kundrát, Pavel Machan, Martin Pekárek, FTV Prima)

Herečka Tereza Brodská (51) se po dlouhé pauze vrhla do seriálu a hned se jí povedlo dostat se do toho nejúspěšnějšího nového projektu u nás! Co pověděla o seriálu Slunečná a koho z herců nejvíce vychválila nebo naopak opomenula?

„Nedávno se mě někdo ptal, na co se těším nejvíc, až skončí karanténa. Moje odpověď byla, že na kolegy ze Slunečné. Nás ženských, když je vyjmenuji Dana Batulková, Martina Preissová, Eva Decastelo, Regina Řandová, Jana Stryková je tam takový tým, máme si pořád co říct. Hrozně si nejen natáčení, ale i naše rozhovory užíváme. A co je na tom úžasné, že jsme v kontaktu i mimo natáčení. Ale nesmím zapomenout na Ivu Hüttnerovou a kluky jako Leoše Nohu, Karla Zimu, to jsou prostě hrozně skvělí parťáci. Takže když se nad tím zamyslím, nepřijdu do kontaktu s někým, s kým bych měla nějaký problém…

Musím vyzdvihnout kolegyni Báru Jánovou. Osobně mě její nadání velmi uchvátilo. Povahově je velmi milá, veselá, pokorná, talentovaná, pracovně se umí skvěle vžívat do své role,“ pověděla podle extra.cz Brodská. Proč však herečka nezmínila hlavní hvězdy Evu Burešovou a Marka Lamboru? „Já se s nimi dost míjím. Ne vždy stačím Slunečnou sledovat. Nerada bych tedy hodnotila,“ dodala dcera legendárních hvězd Jany Brejchové (80) a Vlastimila Brodského (†81).

Upřímná Tereza Brodská: Proč přibrala 10 kilo? A jak je na tom máma Brejchová?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.