Zklamaná Prachařová? Slavného bráchu to zatím netrklo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Zklamaná Prachařová? Slavného bráchu to zatím netrklo!

Agáta, Jakub a Mariana Prachařovi
Agáta, Jakub a Mariana Prachařovi (David Kundrát)

Mariana Prachařová (25), dcera slavných českých herců Dany Batulkové (61) a Davida Prachaře (61) a sestra showmana Jakuba Prachaře (36), by se ráda proslavila díky herectví a zpěvu. Bohužel se jí to zatím moc nedaří a největší úspěchy sklízí na sociálních sítích, které ji živí.

„Herectví by mě bavilo, ale nabídky momentálně nejsou,“ přiznala smutně super.cz Prachařová, která vydělává nemalé částky díky Instagramu, kde ji sleduje přes 130 tisíc lidí. Vzhledem k tomu, že pochází z velmi slavné rodiny, nabízí se otázka, zda by se nechtěla někam dostat přes rodiče nebo bratra. Mariana v jejím podcastu přiznala, že kdyby získala práci jenom z protekce, neměla by z toho radost. Spolupráci by však prý neodmítla! „Ta nabídka ještě nepřišla, ale stále v ni doufám,“ pověděla Mariana na to, zda plánuje nějakou spolupráci s Jakubem Prachařem.

Mariana Prachařová: Co práskla na svého bratra Jakuba Prachaře?

Video se připravuje ...Přečtěte si
konvalinka34
12. 4. 2020 • 21:05

Kvality dědečka nezdědil nikdo! Syn, rádoby herec, ukazuje své herectví ve Slunečné a je to hrůza. Vnuk není herec vůbec, jen skandály a vnučka? Raději zalézt....ne každý klan může být skvělý přes generace. Jen se s tím musí smířit

tulip
12. 4. 2020 • 14:41

Má hubu jako talíř a nic neumí.

rydlo
11. 4. 2020 • 20:42

Brácha to nezachrání, i kdyby ji nechal účinkovat v některém svém pořadu a tahal ji sebou na každé své představení bez pozvání pořadatelů, stejně jako Dalibor Janda tahá všude svou dceru - prý zpěvačku a vnucuje její zpěv i když byl zván pouze on. Když to tam není, tak to tam není a ani vnucování se lidem přes bráchu z ní herečku neudělá, stačilo ji vidět v jednom seriálu, kde plně prokázala své „herecké” kvality. Odborníci asi vědí, proč se nedostala na Damu. Jediné, co jí jde - už okoukala od Agáty špulení zmalované huby na kačera!

mord
11. 4. 2020 • 19:14

Je extrémně netalentovana tak to asi půjde tezko

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.