Hvězda Ordinace na dně: Smrt milované osoby | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Hvězda Ordinace na dně: Smrt milované osoby

Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě (Foto: ČT, TV Nova)

Mnoho slavných si k ní chodilo pro radu a útěchu. Pro svou rodinu byla Eva Kocmanová (†64) také vším. „Evička byla báječná žena, milující a milovaná,“ řekl Aha! herec Roman Štabrňák (36), představitel Vilíka z Ordinace v růžové zahradě. Zesnulá vedoucí klubu Divadla ABC byla jeho tchyně.

S tou ztrátou se nedá jen tak vyrovnat. „Byla to výjimečná žena. Dokázala sbližovat a stmelovat lidi,“ popsal herec skvělé vlastnosti matky své ženy Aleny. Eva nikdy nevyhledávala spory, spíše jim rychle ulamovala hroty. Taky pomohla překonat nejednu těžkou chvíli. Pláče pro ni mnoho umělců, například herečky Naďa Konvalinková (68), Kateřina Macháčková (70), královna kuchyně Čirina Košíková i zpěvák Igor Šebo (63) a řada dalších, kteří za ní do divadla rádi chodili. Měli ji za anděla, který jim zlepšil jejich vlastní životy.

Eva podlehla rakovině, s níž delší dobu statečně bojovala, 2. ledna. Jejímu zdraví neprospělo, když byla loni odvolaná z klubu, kde působila od roku 1996, tedy 23 let. „Byla nucena ukončit své působení, a to nikoli kvůli nemoci, a myslím, že se to na ní podepsalo negativně,“ upřesňuje Roman Štabrňák. Poslední rozloučení se zesnulou Evou Kocmanovou je 8. ledna ve 13 hodin ve Velké obřadní síni strašnického krematoria.

Jaké byly letošní Vánoce v Ordinaci?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.