Nervy v kýblu! Klepl napadl mladíky v metru | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. července 2022

Svátek slaví Radomír, zítra Prokop

Nervy v kýblu! Klepl napadl mladíky v metru

Bohumil Klepl
Bohumil Klepl (Martin Hykl)

S vyšším věkem přichází i celá řada potíží. Své o tom ví i Bohumil Klepl (61), který se potýká s andropauzou. V herci se střídají nálady jak na běžícím pás a dokonce kvůli tomu napadl mladé lidi, kteří s ním jeli v metru!

Zatímco ženy »bojují« s menopauzou, muži se musí vyrovnat s andropauzou. Herec o tom promluvil dle týdeníku Sedmička na vlnách Radiožurnálu. „Já jsem hypersenzitivní, proto rád řeším věci, o kterých se třeba nemluví,“ řekl Klepl.

„Já jsem teď nedávno jel metrem a štvali mě nějaký mladý lidi, normálně jsem je seřval. A pak jsem říkal: Kluci, promiňte, já jsem v andropauze, víte…Já už jsem nervózní dědek. Hrozně se vám omlouvám, že jsem vás napadl – myslím tím, že jsem na vás začal mluvit nahlas, že jste protivní. A oni řekli: Ježiš, to je nějakej debil. Jdeme pryč. Jestli si mysleli, že andropauza je nějakej druh opice, nebo co,“ řekl Klepl dle týdeníku Sedmička.

Bohumil Klepl: Gottovi přivezl dárek až z Jerevanu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.